ניר ברקוביץ'

מנהל פרויקט בסיון ביצוע

ניר ברקוביץ' (34) בעל תואר ראשון בהנדסת בניין, מנהל פרוייקט בחברת ביצוע קבלנית "סיון ביצוע", במסגרת תפקידו הוא אמון על ניהול לוחות הזמנים, עמידה בתקציב הפרוייקט, שמירה על איכות הבנייה, והובלת צוות האתר. זהו תפקיד קריטי לביצוע מוצלח של כל פרויקט בנייה.

את תחילת דרכו בענף עשה ברקוביץ' כפועל הפשוט ביותר באתר, בהמשך, הוצמד למנהלי עבודה והכיר את העבודה בשטח. על כך אומר ברקוביץ': "אני מאמין בכל ליבי שכדי להצליח באמת צריך להתחיל מלמטה, ולהבין את האתגרים הטמונים בכל חוליה בשרשרת". לאחר שסיים את לימודי הנדסת בניין, מילא מספר תפקידים כמהנדס ביצוע בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, כיום הוא מכהן כמנהל פרוייקט בחברה ואמון על פרויקטים נבחרים בשרון ובמרכז. 

לשאלה מהן הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, משיב ברקוביץ':
"מגיל צעיר נהגתי להסתובב באתרי בנייה עם אבא שלי, סיון ברקוביץ- הבעלים והמנכ"ל של החברה "סיון ביצוע". התלהבתי מעלייה במעליות חיצוניות, ולראות את המבנים מגבוה. בכל פעם שעברנו בכביש החוף, הייתי רואה בניין שהוא בנה, והייתי מכריז "את זה אבא שלי בנה!". כשחזרתי מטיול בחו"ל, הבנתי שהדבר הכי נכון עבורי הוא לתת הזדמנות אמיתית לתחום הנדסת הביצוע, המוכר לי". 

ב-11 השנים בהן הוא פעיל בענף, חתום ברקוביץ' כמהנדס ביצוע על מגוון פרוייקטים בשרון, בדרום, בתל אביב ועוד. כיום כמנהל פרוייקטים בחברת "סיוון ביצוע" הוא חתום על פרוייקט הוד השרון דרימס ופרוייקט NEXT TLV  בתל אביב. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב ברקוביץ':
"להוביל את החברה. אני שואף לחדשנות. עד לפני כמה שנים עוד היו שולחים אצלנו באתרים פקסים. אני חושב שיש לדור החדש הרבה מה להציע לענף. אנחנו בחברה משקיעים במספר מיזמים חדשניים וטכנולוגיות שונות. ואני מקווה שבעוד 10 שנים כבר לא ניחשב "לואו-טק".

נגישות