עו"ד ברק בריגה

מנכ"ל ומייסד VR ISRAEL

עו"ד ברק בריגה (31) בוגר תואר ראשון במשפטים, ותואר שני בניהול טכנולוגיות ואסטרטגיה,  מנכ"ל ומייסד חברת VR ISRAEL . במסגרת תפקידו, אמון בריגה על הובלת האסטרטגיה של החברה, באופן שמקדם ומעודד הטמעת חדשנות ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים כדוגמת VR (מציאות מדומה) בעולם הנדל"ן, ייזום וקידום שותפויות אסטרטגיות, ושיווק המוצרים והשירותים החדשניים שהחברה מציעה לענף הנדל"ן.

את תחילת דרכו בענף, עשה בריגה לפני כ-5 שנים כעו"ד אשר הקים פירמה המתמחה בנדל"ן, בין שאר עיסוקיו, בריגה מרצה במוסדות אקדמיים ברחבי הארץ ולמפקדים בצה"ל בנושאי אסטרטגיה, שיווק וטכנולוגיות מתקדמות.

לשאלה מהן הסיבות לכניסתו לענף הנדל"ן, משיב בריגה:
"לפני שלוש שנים, בעת רכישה של נכס חדש, אשתי ואני הסתובבנו בלא מעט מרכזי מכירות והתרשמנו מהדרך בה הציגו לנו נכסים– נתקלנו בתוכניות דירה מהן התקשינו להבין משהו, מודלים פיזיים מיושנים, תמונות, פרוספקטים והדרכים המוכרות לכולם. החוויה המוחשית והממוקדת בהליך רכישת הנכס הייתה חסרה לנו. על סמך זאת הוקמה חברתVR ISRAEL  והיא הסיבה המרכזית לכניסתי לתחום הנדל"ן, אני רואה מגוון של הזדמנויות עבור ענף הנדל"ן ומתכוון להיות בחזית המהפכה המרתקת שמתרחשת כעת".

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב בריגה:
"אנו מתעדכנים ומיישמים את המגמות הטכנולוגיות החדשות ביותר כחלק מעשייתנו ותמיד מסתכלים על הצעד הבא, על מנת להביא ללקוחותינו את קדמת הטכנולוגיה העולמית למרכזי המכירות שלהם. אנו מתרגשים לקדם את התעשייה עם פתרונות מתקדמים שיוצרים חווית קניה מהפכנית וסוחפת. החזון והשאיפה שלנו הוא להוביל את המהפכה בתחום תוך שמירה על ערכים של חדשנות, איכות ושירות מעולה".

בריגה מכהן כיו"ר ועדת משפט & תקשורת בלשכת עו"ד

נגישות