יותם רבינוביץ

סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת קרן נדל"ן

יותם רבינוביץ (36) בעל תואר ראשון בכלכלה ומנה"ע, ותואר שני MBA במנה"ע, התמחות בנדל"ן. מכהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת קרן נדל"ן. במסגרת תפקידו, רבינוביץ אמון על קידום הפרויקטים בחברה משלב הפנייה ועד לשלב הביצוע.

את תחילת דרכו בענף, עשה רבינוביץ בקרן נדל"ן בעת לימודי התואר הראשון, כאשר היה אמון על תקציבי ביצוע וניהול ההתקדמות של הפרויקטים. ב-2015 למד באוניברסיטת מישיגן נדל"ן, כחלק מתוכנית חילופי סטודנטים, בהמשך פיקח על פרויקטי גינדי TLV, מגדלי בבלי במשרד השמאות גרינברג-אולפינר. ב-2017 הצטרף ל-iintoo, חברת השקעות נדל"ן בחו"ל (בעיקר בארה"ב אך גם באנגליה) כאנליסט, ולאחר מכן כסמנכ"ל השקעות, במסגרת תפקידו היה אמון על בדיקת הנכסים טרם ההשקעה ועל הפיקוח עליהם לאחר ביצוע ההשקעה, בהמשך עבר לתפקיד סמנכ"ל פיתוח עסקי אשר אחראי על איתור ההשקעות, יצירת קשרים עסקיים, ניהול מו"מ ועוד. ב-2022 חזר לקרן נדל"ן כסמנכ"ל פיתוח עסקי במטרה להרחיב ולהגדיל את כמות העסקאות בחברה. 

לשאלה מהן הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, משיב רבינוביץ:
"אני בא מבית של נדל"ן, אבא שלי החל את דרכו בעולם הנדל"ן לפני 35 שנה ומאז ועד היום בזה הוא עוסק כך שזה תמיד היה ברקע. עם השנים גיליתי שזה מאוד מעניין אותי ושאני טוב בזה אז לשם הלכתי". 

ב-13 השנים בהן הוא פעיל בענף, חתום רבינוביץ' על מעורבות בעסקאות נדל"ן בהיקפים של מיליארדי דולרים ועשרות אלפי יח"ד בארץ ובחו"ל, בתפקידים שונים: מפקח, אנליסט ויזם. רבינוביץ הוביל קידום של מאות פרויקטים, כאשר 10 מהם הבשילו לכדי הסכמים, וכוללים למעלה מ-300 יח"ד. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב רבינוביץ:
"להוביל את קרן נדל"ן לצמיחה בתחום ההתחדשות העירונית, ולהפוך את החברה לשחקן משמעותי עוד יותר בתחום, באמצעות קידום מספר רב יותר של פרויקטים, והשתלבות בפרויקטים בהיקפים גדולים יותר (מתחמי פינוי-בינוי)".

נגישות