אהרון לנדובר

מנהל פרויקטים בכיר באורון נדל"ן

אהרון לנדובר // צילום: ליה יפה אהרון לנדובר // צילום: ליה יפה

אהרון לנדובר (33) בוגר תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות, מכהן כראש צוות של  מנהלי פרויקטים בחברת אורון נדל"ן, האמונים יחד על כ-35 פרויקטים הפרוסים ברחבי הארץ, נמצאים בשלבים שונים של ביצוע וכוללים צבר של כ-8,000 יח"ד בתכנון. בנוסף, לנדובר אמון על ניהול וליווי של 10 פרויקטים בהתחדשות עירונית, ניהול המו"מ של כל ההסכמים עליהם חותמת החברה במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית, ויצירת אינטגרציה בין כל הגופים המעורבים בפרויקט עד למועד קבלת ההיתר. 

את תחילת דרכו בתחום הנדל"ן עשה לנדובר כבר בגיל 22 כמתווך. בהמשך, כיהן כרכז התחדשות עירונית בחברת "אשד התחדשות עירונית", משם קודם לתפקיד מנהל פרויקטים. ב- 2020 עבר לכהן כמנהל פרויקטים במחלקת ההתחדשות העירונית בחברת אורון נדל"ן. בשנה האחרונה קודם לתפקיד ראש צוות מנהלי פרויקטים. 

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, אומר לנדובר:
"נדל"ן הינו ענף שתוצר הפעילות בו נשאר ומשפיע לאורך דורות ולפעמים מהווה חלק בלתי נפרד מההיסטוריה והנוף, מרתק להיות חלק מזה".

בשבע השנים בהן פעיל לנדובר בתחום ההתחדשות העירונית, הוא הוביל בהצלחה  איתור פרויקטים חדשים, קידום החתימות בפרויקטים וליווי הדיירים. כיום, הוא חתום על כ-14 פרויקטים הכוללים צבר של כ-1,800 יח"ד חדשות, ונמצאים בשלבים שונים של ביצוע. בנוסף, לנדובר אמון על אחד מפרויקטיי הדגל של החברה בדרך השלום בת"א שעתיד לקבל היתר בניה בקרוב. 

על השאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב לנדובר:
"להמשיך לשנות את הנוף האורבני בישראל תוך התמקדות בהתחדשות העירונית, בתקווה שתוצרי הפעילות שלי ייצרו ערים טובות יותר".

נגישות