אדר' דניאל עירון

מנהל התחדשות עירונית בחברת אפי קפיטל

דניאל עירון // צילום: נימרוד כהן נימקו דניאל עירון // צילום: נימרוד כהן נימקו

דניאל עירון (32), נשוי+3, בעל תואר B.Arch, ותואר שני M.B.A במנהל עסקים, מנהל חטיבת התחדשות עירונית בחברת אפי קפיטל נדל"ן. במסגרת תפקידו עירון אמון על הקמת מחלקת התחדשות עירונית בחברה, פיתוח אסטרטגיה ומדיניות בידול, ניהול שוטף של המחלקה, עבודה בצוות ושיתוף פעולה לייזום פרויקטים.  הגשה למכרזי דיירים, ניהול המו"מ המסחרי תוך בחינת כדאיות כלכלית ורווחיות, ניהול תהליכי תכנון ורישוי, ליווי דיירים ועוד. בזכות היותו אדריכל, הראייה התכנונית של עירון היא ייחודית ומאפשרת  ניטור וניתוח עסקאות לצד בחינת הפן הכלכלי שלהן.

את תחילת דרכו בענף עשה עירון כ-ע.סמנכ"ל הנדסה ברוטשטיין נדל"ן, ולאחר מכן כמנהל במחלקת ההתחדשות העירונית באקרו נדל"ן. 

לשאלה מהן הסיבות שהובילו אותו להיכנס לענף הנדל"ן, משיב עירון:
"תחום הנדל"ן הוא פוטנציאל עצום להשפעה על חיי היום-יום של כל אדם ואיתו באה האחריות לשפר ולשדרג את המרחב הציבורי והאישי של כל אחד. עבורי, התחדשות עירונית זוהי הזדמנות לתכנן את העתיד של הילדים של כולנו". 

בעשור בו הוא פעיל בענף, חתום עירון על פרויקטים בתל אביב, רמלה, ירושלים, גבעת שמואל וערים נוספות, הכוללים בנייה של למעלה מאלפיים וחמש מאות יח"ד חדשות.  

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב עירון:
"נדל"ן הוא תחום הוליסטי של כלכלה-משפט-תכנון-אנשים. התחדשות עירונית במטרתה היא  להצליח לאחד את ארבעת הגורמים הללו בסינרגיה שלמה לכדי מכלול עובד". 

בנוסף לפעילותו הענפה בתחום, עירון מתנדב בקידום פרויקטים קהילתיים.  

נגישות