יוסי חזן

מנהל מח' התחדשות עירונית בחברת קרדן נדל"ן

יוסי חזן (34) בעל תואר ראשון במשפטים, מכהן כמנהל מחלקת התחדשות עירונית בחברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ. חזן אמון על איתור, ייזום, קידום, תכנון והוצאה לפועל של פרוייקטי התחדשות עירונית.

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן הוא עשה בשנת 2014 כמתמחה במחלקת הנדל"ן של משרד המבורגר עברון ושות', שם המשיך גם כעורך דין במשך 4 שנים. לאחר מכן הגיע לחברת קרדן וכיהן כעוזר סמנכ"ל פיתוח עסקי. בשלוש השנים האחרונות, חזן מנהל את מחלקת ההתחדשות העירונית בחברה.

לשאלה מהן הסיבות שהובילו אותו להשתלב בתחום הנדל"ן, משיב חזן: "תחום הנדל"ן מקורו בהסכמה בין שני צדדים לקיומה של עסקה. כמי שעבד במשך שנים עם בני אדם במגוון ווריאציות, ראיתי לנכון להתמקד בתחום שבו הכישורים הבינאישיים באים לידי ביטוי בצורה העוצמתית ביותר".

כעורך דין ליווה חזן עשרות עסקאות מקרקעין, קומבינציה והתחדשות עירונית, הן מצד היזמים והן מצד בעלי הזכויות, מה שהעניק לו פרספקטיבה רחבה בתחום. בחברת קרדן היה שותף לגיוס של עשרות מתחמי פינוי בינוי וליווה אותם בהצלחה משלבי המו"מ ועד פינוי הדיירים.

כיום, חזן חתום על קידום של למעלה מ-8,000 יח"ד בתחום ההתחדשות העירונית בלבד. בנוסף, לאור היכרות עם בעלי הקרקעות והמארגנים שלהם, הוא מקדם מספר עסקאות קומבינציה. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב חזן: "הייתי רוצה להמשיך ולהשלים פרוייקטי התחדשות עירונית נוספים, ובעיקר להיות שותף פעיל בחידושה של ארץ ישראל ובתרומה החברתית הרחבה שהתחדשות עירונית מביאה עמה".

בנוסף לפעילותו הנדל"נית, מחלקת ההתחדשות העירונית אותה הוא מנהל, "אימצה" מעון לנשים נפגעות אלימות וילדיהן. במסגרת פעילות חברתית זו, כל עובדי המחלקה מבקרים במעון, משחקים עם הילדים ומעבירים תרומות של בגדים ומשחקים. על כך אומר חזן: "אנו עוסקים בתחום שיש לו קשר הדוק עם הקהילה ולכן מן הראוי שנדע להעניק מזמננו ומרצנו לטובת הזולת".

נגישות