יאיר זוהר ובר זאק

סמנכ"לים חברת Ewave Nadlan

יאיר זוהר (36), סמנכ"ל פיתוח עסקי ושותף בחברת Ewave Nadlan. 

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה כבר בגיל 22, כשהשתתף בקורס מבוא לנדל"ן אצל אחד המדריכים הבכירים בענף. בהמשך, פנה ליזמות עצמאית בתחום הנדל"ן בבאר שבע, לאחר מכן העביר את מוקד הפעילות לרעננה, שם יזם בנייה של מספר בנייני מגורים. בהמשך, עבר לעבוד בחברת Ewave Nadlan כאיש מכירות מן המניין. במסגרת תפקידו היה חתום על מכירות של מאות יח"ד בפרויקטים ברחבי הארץ, לרבות פרויקטים של התחדשות עירונית בדרום תל אביב, הוביל משימות אסטרטגיות וגייס משקיעים. לאחרונה הפך לשותף בחברת ההתחדשות העירונית, חברת בת של קבוצת Ewave Nadlan, ומונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה.

לשאלה מהן הסיבות שהובילו אותו להיכנס לתחום הנדל"ן, משיב זוהר: "עוד כילד, חשתי מחובר לנושא הבנייה ולכן הרגשתי שאני יכול לקפוץ למים כיזם עצמאי ולהתחיל לבצע עסקאות".

כיום, אמון זוהר על ליווי והובלה של פרוייקטים בהתחדשות עירונית במתחמים גדולים, מסוג פינוי בינוי, הכוללים מאות יח"ד. 

לשאלה מהן שאיפות לעתיד, משיב זוהר: "להוביל את Ewave Nadlan התחדשות עירונית ולהיות בצמרת של התחום בישראל – בין חמשת החברות בהיבטים של שירות, תכנון, זמני רישוי, היקפים ושביעות רצון הלקוח".

בר ז'אק (36) בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במשפטים, שמאי מקרקעין מוסמך, מכהן כסמנכ"ל התחדשות עירונית בחברת Ewave Nadlan. ז'אק אמון על הובלה וניהול של צוותי העובדים והפרויקטים להתחדשות עירונית בקבוצה, לרבות, בחינה וניתוח עסקאות, ניהול מו"מ, ליווי תכנוני, משפטי, ועוד.

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה ז'אק לפני כעשור בהתמחות במשרד שמאים, לאחר מכן, עבר לכהן כמנהל פיתוח עסקי באשדר בוטיק מקבוצת אשטרום. במסגרת תפקידו קידם עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית. בהמשך היה שמאי החברה ב-Ewave Nadlan, לאחר מכן, כיהן כמנהל של מגה-פרויקטים בתחום פינוי-בינוי, וכשמאי חברה של קבוצת הכשרת היישוב. כיום הוא מכהן כסמנכ"ל התחדשות עירונית בחברת Ewave Nadlan.

לשאלה מה הוביל אותו להשתלב בענף הנדל"ן, משיב ז'אק: נמשכתי לתחום הנדל"ן בגלל התשוקה שלי ליזמות, לקחת חלק בפעילות בעלת משמעות ולהתקדם בתעשייה גדולה. עולם הנדל"ן מאפשר לי לבצע דברים גדולים ומשמעותיים, הוא מספק לי כר נרחב ליוזמה אישית ולראש גדול, והוא מציע מסלול התקדמות רחב". 

בילדותו ובנעוריו היה ז'אק שחקן כדורסל, ולתחושתו קיימות נקודות ממשק רבות בין עולם הנדל"ן לספורט, על כך הוא אומר: "בשני העולמות האלה נדרשת השקעה, התמדה שמגיעה דרך עבודה קשה, עבודת צוות וראייה של טובת הקבוצה, קבלת החלטות מהירה בזמן אמת, וחתירה לניצחון ולתוצאות". 

ז'אק אמון כיום על הובלה וניהול של פרויקטי פינוי בינוי בהיקפים גדולים הכוללים מאות יח"ד בשנה. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב ז'אק: "להמשיך להתמקצע ולהתפתח בתחום הנדל"ן, ולהגיע לרמות מיומנות גבוהות עוד יותר. להמשיך וליהנות מהדרך, בה פרויקטים קורמים עור וגידים, והופכים מניירות על שולחן שרטוט למציאות בשטח. אני גם שואף להגדיל את מוטת קבלת ההחלטות, ולהגיע לרמת מימוש עצמי גבוהה".

נגישות