שי בן עמי

מנכ"ל ובעלים של משרד "שי בן עמי – כלכלה ושמאות מקרקעין"

שי בן עמי  (37) בעל תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים, שמאי מקרקעין ומגשר, מכהן כמנכ"ל חברת "שי בן עמי – כלכלה ושמאות מקרקעין".

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה בן עמי בהתמחות וניהול תחום שמאות במשרד שמאים, משם יצא לדרך עצמאית וייסד את משרד הבוטיק "שי בן עמי – כלכלה ושמאות מקרקעין". בנוסף, בן עמי מרצה בנושאי היטלי השבחה ותמ"א 38.

על בחירתו להיכנס לעולם הנדל"ן לפני כעשור, הוא אומר: "השקעות מגיל צעיר, חינוך שקיבלתי מאבי, המלווה בהבנה שזה התחום הכי מעניין".

בן עמי אמון על ליווי תב"עות לפינוי בינוי במתחמים גדולים, בדיקת היתכנות וליווי עד הליך השגה על שומת ועדה מקומית. בין היתר, הוא חתום על ליווי אישי ליזמים, בפרויקטים בעלי היקפים קטנים עד גדולים בתכניות מחיר למשתכן ועד תכניות באזורי יוקרה בישראל, בדגש על תחום המיסוי – "היטלי השבחה ".

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב בן עמי: תחום הילטי ההשבחה הוא המגרש הביתי שלי, שמאי מכריע זה משהו שעובר בראש, גם תחום היזמות והשבחת נדל"ן זה משהו שאני חושב עליו דיי הרבה.

בנוסף לפעילותו המקצועית, בן עמי מתנדב בליווי צעירים וסטודנטים בתחום הנדל"ן, מעביר קורסי העשרה למשרדי תיווך בדגש על נושאים הבאים בממשק עם תחום השמאות.

נגישות