עו"ד עדי שרעבי

משרד גרומן ושות' עורכי דין

עדי שרעבי (35) בעל תואר ראשון במשפטים, בעל התמחות בתחום המקרקעין ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט מכהן כעו"ד במשרד עו"ד גרומן ושות'. שרעבי הוא כבד שמיעה מגיל שנה, על אף מוגבלותו השמיעתית ולמרות שהגיע מרקע סוציו-אקונומי מורכב, סיים בהצלחה תואר במשפטים, והחליט להקדיש את חייו לשיפור עתידם וחייהם של אזרחים בישראל באמצעות התחדשות עירונית. 

בתחילת דרכו בעולם הנדל"ן התמחה ועבד שרעבי במשרדי עו"ד פרטיים וכעצמאי, שם צבר ניסיון רב, שהכין אותו לאתגרים המקצועיים המאפיינים את התחום. בהמשך, הצטרף למשרד עו"ד גרומן ושות' בו הוא אמון על ייצוג בעלי דירות ומוביל עשרות פרויקטים שבראשם עומדות חברות הנדל"ן המובילות את חוד החנית של תחום ההתחדשות העירונית, לרבות פינוי בינוי של מתחמים רחבי היקף.  

לשאלה מהן הסיבות שהובילו אותו להשתלב בתחום הנדל"ן, משיב שרעבי: "אני רואה לנגד עיניי את החשיבות הרבה בהנגשת עולם הנדל"ן ובעיקר את תחום ההתחדשות העירונית עבור בעלי דירות.  זוהי שליחות וזכות ענקית להנגיש את הזכויות והידע הקריטי לדיירי המתחמים, שברובם המכריע של הפרויקטים, נמנים עם אוכלוסיה מבוגרת שאינה בעלת ידע בתחום". "ההערכה הרבה שאני מקבל מדיירים שאותם אני מייצג הן הסיבה שאני קם כל בוקר ועושה את המיטב כדי לתת מענה מקיף , סבלני ועוטף על מנת להבטיח את זכויותיהם" הוא מוסיף

במהלך העשור בו פעל שרעבי בתחום הנדל"ן הוא חתום על ייצוג של למעלה מ-3,000 בעלי דירות, בלמעלה מ- 50 פרויקטים בהתחדשות עירונית, רובם במסגרת פינוי בינוי וחלקם במסגרת תמ"א 38/1 עיבוי וחיזוק.  

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב שרעבי: "להפוך את ההתחדשות העירונית לכלי מרכזי לשיפור חייהם של אנשים בישראל, פיזית וכלכלית".

בנוסף לפעילותו הנדל"נית, שרעבי שימש שנים ארוכות חבר ביקורת בארגון הספורט של החירשים בישראל ומתנדב בפורום של עמותת "מעגלי שמע".

נגישות