עו"ד ענבל פוני ועו"ד דרור וייס

משרד שבלת ושות'

ענבל פוני (35) בוגרת תואר ראשון במשפטים ומכהנת כעו"ד בכירה במשרד עוה"ד שבלת ושות'. במסגרת תפקידה אמונה פוני על ליווי וניהול עסקאות מימון נדל"ן בהיקף של מאות מיליוני שקלים, ניהול משא ומתן על הסכמי ליווי מורכבים, וכן, ליווי לקוחות במהלך כל שלבי העסקה ועד סיומה וקשר שוטף עם לקוחות המחלקה.  

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה פוני לפני כ-8 שנים בהתמחות בפרקטיקת הנדל"ן בשבלת ושות', בסיום ההתמחות עברה לכהן במשרד כעו"ד וצברה ניסיון עשיר בליווי עסקאות נדל"ן שונות, על כל שלביהן.  

לשאלה מה הוביל אותה להיכנס ולהשתלב בתחום הנדל"ן, משיבה פוני: "כבר בתחילת ההתמחות נוכחתי לדעת שעולם הנדל"ן משלב בתוכו היבטים חברתיים ואנושיים, והעשייה שבו, לרבות בהיבט המשפטי, גורמת לתחושת סיפוק". 

בשנים בהן פועלת פוני בעולם הנדל"ן, ליוותה עשרות רבות של פרויקטים של קבוצות רכישה, יזמות ועסקאות התחדשות עירונית בהיקפים אדירים של מאות יח"ד, בנוסף ליחידות מסחר ומשרדים. 

לשאלה מהן שאיפותיה לעתיד, משיבה פוני: "להמשיך להתפתח ברמה המקצועית והאישית, להוביל ולנהל עסקאות נדל"ן שונות ומגוונות, לרבות בתחום מימון הנדל"ן, עד לסיומן המוצלח".

דרור וייס (31) בעלת תואר ראשון במשפטים, מכהנת כעו"ד בכירה ומובילה עסקאות התחדשות עירונית במחלקת נדל"ן בחברת שבלת ושות'. 

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה מיד לאחר סיום התואר, עת התמחתה במחלקת הנדל"ן במשרד שבלת ושות'. לאחר כשנתיים כבר הובילה עסקאות באופן עצמאי, אשר היקפן גדל עם השנים, והיום היא מנהלת צוות העוסק בהתחדשות עירונית, מעבירה הדרכות למתמחים ועורכי דין צעירים, ומפתחת מערכת ניהול ידע ממוחשבת לשיפור שיטות ונהלי עבודה במשרד. 

על בחירתה להיכנס לתחום הנדל"ן, וייס אומרת: "נכנסתי לתחום לגמרי במקרה, אבל בדיעבד אני לא יכולה לדמיין בחירה נכונה יותר. תחושת הסיפוק בקידום התחדשות בארץ, בניה חדשה ושיפור באיכות החיים, באמת מדהימה".

במהלך השנים בהן הייתה פעילה בענף הנדל"ן, ליוותה מכרזים מורכבים, עבור עיריות ורשויות, בהיקפים של עשרות מיליוני ש"ח וכן, מספר עסקאות קומבינציה. בנוסף, היא חתומה על הובלה של עשרות עסקאות תמ"א הריסה ובניה, המצויות כיום בשלבי שנייה שונים, וכן עסקאות פינוי בינוי רחבות היקף, בצבר עסקאות המסתכמות יחד למאות יח"ד.

לשאלה מהן שאיפותיה לעתיד, משיבה וייס: "לקחת חלק בעסקאות התחדשות עירונית גדולות ומורכבות, ולסייע בקידום ההתחדשות העירונית בהיקפים נרחבים מאוד. בנוסף, לקחת חלק בוועדות הקובעות את מתווי ההתחדשות העירונית בארץ, מתוך שאיפה לסייע לקדם תכניות ישימות, שיסייעו הן לבעלי הדירות, בקבלת דירות חדשות וממוגנות, והן בהרחבת מאגר הדירות, עבור זוגות צעירים המבקשים לרכוש דירה".

נגישות