עו"ד הדר ארבל

בעלת משרד עורכי הדין הדר ארבל

הדר ארבל (34) בעלת תואר ראשון במשפטים וחברת לשכת עורכי הדין בישראל, בעלת הדר ארבל – משרד עורכי דין בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. ארבל אמונה על ליווי וייצוג בעלי דירות ויזמים בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ובעסקאות נדל"ן על כל סוגיהן.

את תחילת כניסתה לעולם הנדל"ן עשתה לפני כעשור בהתמחות וכעורכת דין במחלקת נדל"ן במשרד ש. פרידמן ושות', בהמשך פתחה את משרד עוה"ד הדר ארבל, וכיום המשרד מוביל בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, מלווה עסקאות מקרקעין מורכבות מאוד וכן, מספר רב של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בהיקף של אלפי יחידות דיור.

על בחירתה להיכנס לעולם הנדל"ן, אומרת ארבל: "אני אוהבת את השילוב בין עולם העסקים והעבודה המשפטית לבין האינטרקציה והסיוע ללקוחות המשרד".

במהלך שנות פעילותה בענף, ארבל צברה ניסיון רב בליווי משפטי של עסקאות מקרקעין על כל סוגיהן, לרבות הסכמי קומבינציה, ליווי וייצוג קבלנים, יזמים ורוכשי דירות בפרויקטים למגורים, ליווי יזמים ודיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38, פינוי-בינוי) ועוד. כיום היא חתומה על ייצוג הן של יזמים והן של בעלי דירות במספר רב של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית , המצויים בשלבי בנייה שונים. 

לשאלה מהן שאיפותיה לעתיד, משיבה ארבל: "להמשיך להוביל ולהתפתח בתחום ההתחדשות העירונית תוך סיוע לשכבות המוחלשות".

נגישות