גיא תמיר

בעלים ומנכ"ל חברת תמיר נדל"ן

גיא תמיר (37) בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני MRE במקרקעין, ושמאי מקרקעין מוסמך, מכהן כמנכ"ל ובעלים של חברת תמיר נדל"ן. תמיר אמון על ניהול וקידום כלל פעילויות ועסקאות החברה ומימוש האסטרטגיות העסקיות, לרבות, ניהול מחלקת היזמות ומחלקת הביצוע. 

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן וההתחדשות העירונית עשה כבר בגיל 24, בפרויקט של תוספת בנייה שהעניק לו כלים וידע בתחום. בסיום הפרויקט, החליט להקים את חברת תמיר נדל"ן, שכיום נמנית בין החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית. 

לשאלה מה הוביל אותו להיכנס ולהשתלב בתחום הנדל"ן, משיב תמיר: "אהבה ליצירה, והרצון לשינוי חברתי".

ב-15 השנים בהן פועל תמיר בעולם הנדל"ן הוא חתום על אכלוס של למעלה מ-7 פרויקטים ועל 4 פרויקטים נוספים, אשר נמצאים בתהליכים שונים של בנייה וקידום. בנוסף, הוא חתום על קידום של למעלה מ – 20 פרויקטים נוספים באזור המרכז הכוללים מאות יח"ד במסגרת תוכניות של התחדשות עירונית במסלולי פינוי בינוי ותמ"א הריסה ובנייה מחדש. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב תמיר: "להמשיך להוביל, לגדול ולהשפיע בתחום, לשמר את התשוקה והסיפוק שאני מרגיש היום בעשייה, ולהמשיך לתת את השירות המקצועי, האיכותי וברמה הגבוהה ביותר לקהל לקוחותינו". 

לצד פעילותו הענפה בעולם הנדל"ן, מתנדב תמיר בעמותות המסייעות למשפחות הפליטים מאוקראינה ועובד על מיזם התנדבותי חדש של פיתוח וקידום נוער בסיכון, שיכלול את השתלבותם בתחום הנדל"ן.

נגישות