גל שיטרית

משנה למנכ"ל חברת שתית בע"מ

גל שטרית (31) בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית- מבנים ותואר שני במקרקעין, הוא המשנה למנכ"ל חברת שתית המשפחתית, שבבעלות אביו, יזם הנדל"ן שלום שטרית, המכהן כמנכ"ל החברה 

על בחירתו להיכנס לענף הנדל"ן לפני כחמש שנים, הוא אומר: "אני חי ונושם בטון מאז שהייתי בן 16. מאז שאני מכיר את עצמי, השיח בבית דרך אבא שלי היה על נדל"ן וזה דחף אותי ועניין אותי לעבוד בענף לשפר ולייעל את החברה". 

בשנה האחרונה ללימודי תואר הנדסת בניין, הוא החל לעבוד במשרד תכנון מבנים במשך שנה וחצי. לאחר מכן המשיך לתפקיד מהנדס ביצוע בחברה. בתפקידיו אלו צבר שטרית ניסיון רב בניהול פרויקטים למגורים, מלונאות, מוסדות ציבור ועוד, בהיקפים של מאות יחידות דיור, והחל לנהל את הנכסים המניבים של החברה, להרחיב את תחום היזמויות וההתחדשות העירונית.

כיום, גל שטרית מתמחה בניהול ובחינת עסקאות נדל"ן בפן היזמי ובפן ההנדסי, והוא אמון על  ניהול הנכסים המניבים של החברה, בחינת עסקאות וקידומן במסגרת התחדשות עירונית, פיקוח מערכתי על מחלקות התכנון והביצוע, ועוד. במסגרת תפקידו הוא פועל להגדיל פרויקטי יזמויות והתחדשות עירונית.

הוא אמון על ייזום וביצוע של כ-20 פרויקטים של התחדשות עירונית, הנמצאים בשלבים שונים של תכנון וביצוע, בהיקפים של אלפי יח"ד, במסגרת תמ"א 38/2 הריסה ובינוי ומתחמי פינוי בינוי ברחבי הארץ. 

לשאלה מה הן שאיפותיו לעתיד, משיב שטרית: "לקדם ולייעל את החברה בכל הנוגע לחדשנות וטכנולוגיה, ולהגדיל את היזמות אל מול הביצוע בפריסה ארצית".

נגישות