אסף ניר

מנכ"ל חברת דמרי בעיר

אסף ניר (33), נשוי לנטלי ואבא לריי, אמה ודילן, בעל תואר ראשון במנהל עסקים IDC הוא מנכ"ל חברת דמרי בעיר.

על בחירתו להיכנס לתחום הנדל"ן, אומר אסף: "מאז שאני זוכר את עצמי רציתי לעסוק בנדל"ן. כילד התלוויתי לדוד שלי לסיור באתרי הבניה שלו והוקסמתי מהרעיון של ליזום וליצור משהו פיזי מאפס. בהתחדשות עירונית הכיף הוא כפול כי יוצא לי גם לעשות טוב לאחרים ולהשביח את הבית שלהם, שלפעמים זהו כל רכושם".

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן לפני כעשור עשה אסף דווקא בתחום השיווק והמכירות, כאשר תיווך עסקאות תמ"א 38 לחברה יזמית. בשנת 2015, הגיע לחברת גלים אשר עסקה באותם ימים ביזמות תמ"א 38. כמנהל פרויקט בחברה התמקצע וצבר ניסיון רב בתחומים רבים ומגוונים, מבחינה של פרויקטים ברובד הכלכלי, התכנוני ועד מכירת דירות. לפני כ-4 שנים, הקים יחד עם ירון בלנק ועמוס דבוש ובשיתוף פעולה עם חברת י.ח דמרי את חברת דמרי גלים (לימים דמרי בעיר) בה שימש כמנהל תחום התחדשות עירונית.

אסף חתום על קידום של למעלה מ- 40 פרויקטים בהתחדשות עירונית, שחלקם אוכלסו וחלקם בשלבים שונים של בנייה, בהיקפים של אלפי יח"ד, במסגרת תמ"א 38/2 הריסה ובינוי ופינוי בינוי בעיקר בערים הרצליה ותל אביב.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב אסף: "להמשיך ליזום ולבנות פרויקטים איכותיים ולנסות ולפצח את סטנדרט המגורים החדש, כך שיהיה מותאם אישית לדיירים החיים בו. בנוסף, לקדם במרץ את נושא עירוב השימושים כדי לייצר חווית מגורים נוחה ויעילה יותר".

נגישות