עו"ד חן כהן

שותף בחברת פרבמן, רשף ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

חן כהן (37) בעל תואר ראשון במשפטים, הינו שותף במשרד עורכי דין ונוטריון פרבמן, רשף ושות'. כהן אמון על ייצוג חברות נדל"ן, מהמובילות במשק וכן ייצוג יזמים, קבלנים, ובעלי זכויות בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירוני, בנוסף הוא אמון על ניהול צוות עורכי דין והכשרתם.

בתחילת דרכו המקצועית, כיהן כיועץ משפטי במחלקה המשפטית של חברת מיטב דש, שם, בין היתר, ליווה עסקאות נדל"ן גדולות של נכסים שהיו בבעלות החברה ובהשכרתה. בהמשך, הצטרף כעורך דין למשרד פרבמן, רשף ושות', ולאחרונה הפך לשותף במשרד.

לשאלה מהן הסיבות שהובילו אותו להשתלב בתחום הנדל"ן, משיב כהן: "התחושה המעצימה והמספקת בלהיות חלק מפיתוח הארץ, ושיפור איכות חייהם של אין ספור בעלי ורוכשי דירות".  

בעשור בו הוא פעיל בתחום הנדל"ן, היה חתום כהן על ייצוג של מאות בעלי דירות ויזמים, מהמובילים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, וליווה עשרות פרויקטים הכוללים אלפי יח"ד ושטחי מסחר. 

כיום, כהן אמון על ייצוג וליווי פרויקטים, הן מצד היזמים והן מצד בעלי הדירות, בהיקפים אדירים של אלפי יח"ד קיימות הן במסגרת תמ"א חיזוק ובינוי ותמ"א הריסה ובינוי והן במסגרת פינוי בינוי/בינוי פינוי, חלקם צפויים להבנות במתחמים מעורבי שימושים, בכל רחבי הארץ. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב כהן: "להמשיך ולצמוח יחד עם משרד פרבמן, רשף ושות' ולהוביל את המשרד ואת לקוחותינו לשגשוג והצלחות נוספות, שמשרדנו ימשיך להיות מוביל בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית וימשיך לחדש ערים שלמות בכל רחבי הארץ".

נגישות