אדיר קינן

מנכ"ל כח נדל"ן התחדשות עירונית

אדיר קינן (36), בעל רישיון שיווק פנסיוני והשקעות, הוא מנכ"ל ובעלים של חברת כח נדל"ן התחדשות עירונית. 

על החלטתו להיכנס לתחום הנדל"ן לפני כחמש שנים, מספר קינן: "התחדשות עירונית היא לא רק סיסמא. האמת והמהות מאחוריה היא זו שהובילה אותי להיכנס ולהוביל את התחום באזורים מאתגרים, ליצור קהילה, ולצמצם מעמדות בחברה". 

את תחילת דרכו המקצועית, עשה קינן כבעלים ומנכ"ל של סוכנות ביטוח ופיננסים, שם צבר ניסיון רב בתחומי שוק ההון והשקעות, ובביצוע עסקאות השקעה בהיקף של מאות מיליוני שקלים, בישראל וברחבי העולם. בהמשך הוא התפתח לתחום יזמות הנדל"ן, בדגש על התחדשות עירונית. 

כיום, קינן אמון על הובלת החברה שבבעלותו וקידום כ- 2,880 יח"ד בשלבים שונים, במסגרת פרויקטים להתחדשות עירונית, בהיקף של למעלה מ-3 מיליארד שקל, חלקם בשותפות עם החברות הגדולות והמובילות במשק. לצד פעילותו הענפה בתחום ההתחדשות העירונית, מקדם קינן פרויקטיי מסחר בערים מתחדשות ופריפריה חברתית. 

מעבר לכך, קינן משתתף בפורומים שונים המייעצים לבכירי המשק והממשל בתחום הנדל"ן, קידום חקיקה והסרת חסמים בהתחדשות עירונית בישראל.

בנוסף לפועלו בתחום הנדל"ן, קינן פעיל בתחום החברתי ולוקח חלק במיזם "עושים טוב עושים לוד", לשיפוץ שטחים פתוחים פרטיים בלוד באזורי מגורים של אוכלוסייה מוחלשת וכן, מקדם תחרויות שיט ותומך בעמותות הפועלות למען מחוסרי דיור.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב קינן: "להעניק לציבור את האפשרות להשקיע בנו על ידי הנפקה". 

נגישות