שאולי גיטלמן

בעלים ומנכ"ל משותף "גיטלמן השקעות ויזמות נדל"ן"

שאולי גיטלמן (35), בעל תואר ראשון במינהל עסקים וממשל ותואר שני במניהל עסקים בהתמחות מימון נדל"ן, הינו הבעלים ומנכ"ל משותף בחברת "ש. גיטלמן השקעות ויזמות נדל"ן", המתמחה בייזום וביצוע פרויקטים להתחדשות עירונית. את תפקידו זה הוא חולק עם אחיו – אביב, האמון על התחומים המסחריים, המשפטיים והפיתוח העסקי בחברה. שאולי אמון על ניהול פעילות המטה של החברה בתחומי הכספים והשיווק ועל פעילות החברה מול הרשויות וגורמי התכנון השונים. 

גיטלמן, המתמחה בניהול כספים בנדל"ן, החל את דרכו המקצועית בשנת 2012, דאז הצטרף לעסק המשפחתי בתחום האבטחה ומערכות מיגון, בתפקיד סמנכ"ל. בהמשך הקים עם אחיו את החברה הנקראת על שם הסב, על כך הוא מספר: "רצינו ליצור המשכיות ולשמר את שם הסבא שלנו, שעלה לארץ והקים חברה בשנת 1933. רצה הגורל ואחד הפרויקטים מסוג תמ"א 38/1 נמצא ממש סמוך לבית שבו סבא חי מרבית חייו, ואשר כולנו בילינו בו כנכדים".  עד כה הם חתומים על קידום כ-15 פרויקטים פעילים במסלולי פינוי בינוי ותמ"א 38, הכוללים למעלה מ-1,000 יח"ד, בשלבים שונים של תכנון, ולרבות מספר פרויקטים שנמסרו בפועל. מעבר לכך, משרת כרס"ן במיל' בשייטת 3, והחברה שבבעלות האחים משמשת כספונסרית של מחלקת הנוער והילדים של מכבי פ"ת בכדורסל.

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "ההתחדשות העירונית היא בעצם הגורם שהביא אותנו להיכנס לתחום הנדל״ן ולאגד את הפעילות תחת החברה.

"אנו רואים בהתחדשות העירונית מנוע צמיחה לענף הנדל"ן בעל חשיבות רבה למדינה – לא רק בהיבט הכלכלי, אלא בעיקר בהיבט החברתי. זה כיף גדול ואתגר משמעותי ל'פצח' את ה-DNA החברתי-קהילתי של בעלי הדירות במתחמים השונים ולהתאים ככל הניתן את מאפייני המגורים במתחם לצורכי הקהילה השונים. "הביטחון הזה שמייצרים לבעלי הדירות בדמות חיזוק המבנה, מיגון וטיפול במפגעי בטיחות ותברואה מהווה סיפוק אדיר אצלנו לכל הנוגעים בדבר. אתה משפר את חיי היומיום של המשפחות הללו – הלכה למעשה".

שאיפות לעתיד?
"לעמוד ביעדים שאנו מציבים לעצמנו כחברה דינמית בתחום ההתחדשות העירונית, ולהמשיך לשלב לצד היעדים העסקיים שלנו גם יעדים חברתיים, כגון, בנייה ירוקה תמיכה וסיוע לקהילות והשכונות בהן אנחנו יוזמים פרויקטים. 

"אם לפרוט את זה לרמה האישית יומיומית אני משתדל להיות קצת יותר טוב בכל יום – זו הדרך הכי טובה שאני מכיר". 

נגישות