אורטל צור

מנהלת נכסים בחברת תנופורט וישפרו

אורטל צור (43), בעלת תואר שני במנהל עסקים, מכהנת כמנהלת נכסים בחברת תנופורט וישפרו. בתפקידה זה היא אמונה על ניהול שוטף של מעל 200 שוכרים בכל רחבי הארץ. צור מתמחה בשיווק נכסים, בניית תמהיל, ניהול גבייה ותזרים וניהול מו"מ ושיווק. 

את דרכה בעולם הנדל"ן החלה לפני כ-20 שנה, כמנהלת שיווק בשני קניונים גדולים ומרכזיים בארץ. משם המשיכה לחברת גזית גלוב ישראל, כממונה על תחום השיווק במספר קניונים מובילים של החברה. לפני כ- 4 שנים עברה לחברת הנדל"ן המניב תנופורט ומאז מנהלת את נכסי החברה שבבעלות מלאה של החברה, בבעלות כידן דהרי וירון אדיב. צור מנהלת כיום מעל 100 שוכרים, אליהם הצטרפו באפריל האחרון כל שוכרי ישפרו. מדובר במאות אלפים מטרים רבועיים למסחר, לוגיסטיקה, אחסנה, משרדים, תחנות דלק ועוד. 

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "מדובר בעולם מרתק עם תנודות גדולות. בעולם הנדלן המניב אף פעם לא משעמם. פוגשים לקוחות שונים החל ממנכלי חברות גדולות ומובילות במשק ועד שוכרים קטנים בעלי עסק משפחתי קטן. אני יכולה לפתוח את היום בפגישה על קפה עם מנכ"ל גלידה גולדה שהמרכז הלוגיסטי שלו נמצא אצלנו בכפר ויתקין ולסיים את היום עם דייר בנתיבות שמשכיר אצלנו חנות ומחסן רהיטים בנתיבות. אני מאד אוהבת לעבוד ב-floor להגיע לשטח ולהבין את הצרכים והדרישות של כל שוכר ושוכר. מאז שהגעתי לתנופורט נחשפתי לעולם מרתק של לוגיסטיקה, עולם שהוא רחוק שנות אור מעולם המסחר שממנו הגעתי. כל יום אני לומדתושואבת מידע הנוגע לעולם הלוגיסטיקה, איחסון לגובה, מחסנים חכמים, קירור ועוד".

סיפור אישי שלא תשכחי?

"כשניהלתי את קניון רוטשילד בראשלצ חוויתי אירוע שיטפון מאד גדול שגרם לשתי קומות תחתונות להיות מוצפות. האירוע כמעט ועלה בחיי אדם. את האירוע והיציאה ממנו ניהלתי יחד עם מחלקת תפעול של החברה. ביום בו כל זה קרה הבן הקטן שלי חגג יומולדת שנה כמו גם אירוע משפחתי גדול מדרגה ראשונה שפיספסתי כי ידעתי שאני חייבת לנהל את אירוע השטפון כדי שהקניון יצא בנזקים מינימליים. אחרי יומיים עבודה שוטפת החזרנו את הקניון לפעילות מלאה. זכיתי להעביר הרצאה על טופן הטיפול שלי באירוע, למדתי ממנו המון".

שאיפות לעתיד?

"אני מאד רוצה לצמוח עם החברה, לחפש ולהעמיק לתחומים נוספים. לצעוד עם תנופורט וישפרו קדימה. כשאני חשה שתרמתי מספיק ואני לא מובילה אלא מובלת- זה הזמן שלי לקום ולעזוב. אני מאד אוהבת אתגרים ולדעתי בתנופורט השכלנו מהר מאד להבין את היהלום הלא מלוטש שיש לנו ביד. מאז ועד היום אנחנו עובדים כדי להשיט את הספינה הזאת קדימה". 

נגישות