קארין קורן ועידן פלגי

בעלים ומנכ"לים משותפים "פסיפס - יוצרים התחדשות עירונית"

קארין קורן (35), בעלים ומנכ"ל משותף בחברת "פסיפס התחדשות עירונית". בתפקידה היא אמונה על ניהול הקשר עם בעלי הדירות, החתמה על הסכמים, טיפול בסוגיות מורכבות, ניהול תהליכי פינוי ואכלוס, מענה לאוכלוסיות מיוחדות ובניית אסטרטגיה לפעולה במתחמים.

קורן הינה בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני בנדל"ן. את דרכה בענף הנדל"ן החלה לפני כעשור, בחברה שעסקה בייצוג בעלי דירות בפרויקטים של פינוי בינוי. לפני כארבע שנים הקימה את חברת פסיפס, המתמחה בליווי יזמים מול בעלי הדירות בפרויקטים של התחדשות עירונית. החברה פעילה בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ, הנמצאים בשלבים שונים, מהחתמות דרך שלב הפינוי ועד לשלב האכלוס בדירה החדשה.

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "זה קרה ממש במקרה אבל זו הייתה אהבה ממבט ראשון. ההבנה הזו שיש לי את היכולת לשנות, להשפיע, ליצור, להיות חלק מהגשמת חלום של כ"כ הרבה אנשים הם שגורמים לי לבחור בתחום כל יום מחדש".

שאיפות לעתיד?

"להמשיך להתעורר בכל בוקר עם התרגשות של היום הראשון וניסיון שנצבר במשך שנים ולהשתמש בו בכל מתחם, מול כל בעל דירה ואיש מקצוע שאני פוגשת בדרך".

עידן פלגי (39), בעלים ומנכ"ל משותף בחברת "פסיפס התחדשות עירונית". בתפקידו הוא מלווה יזמים בעשרות מתחמים מול אלפי בעלי דירות, מתחילת התהליך ועד סיומו, תוך מתן מענה, ניהול מו"מ מסחרי, החתמה על הסכמים, פתרון סוגיות מורכבות של דייר סרבן ועוד.

פלגי בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בנדל"ן, מרצה בקורסים, סדנאות וכנסים בתחום ההתחדשות העירונית. את תחילת דרכו בענף עשה לפני כ- 15 שנים ובתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה המתמחה בייצוג בעלי דירות. לפני כארבע שנים הקים פלגי את חברת פסיפס המתמחה בליווי וייצוג יזמים בפרויקטים מסוג פינוי בינוי ותמ"א 38.

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "תחום הנדל"ן עניין אותי מגיל צעיר. לשמחתי לא התקבלתי ללימודי אדריכלות עקב כישורי ציור מאותגרים ולהתחדשות עירונית הגעתי במקרה בשנת 2006, בעקבות פניה של חבר שהוריו גרים בדירה בבניין בהרצליה הזכאי לתמ"א 38. נכנסתי לתחום, למדתי וחקרתי, זיהיתי את הפוטנציאל ולשמחתי מאז אני בתחום".

שאיפות לעתיד?

"להמשיך לתת שירות מקצועי וטוב ללקוחות המצוינים שלנו שאנחנו כל-כך אוהבים".

נגישות