עו"ד אדם סורקין ועו"ד ירון שלומוביץ

בעלים ושותפים במשרד שלומוביץ סורקין ושות'

עו"ד אדם סורקין (34), בעל תואר ראשון במשפטים, הינו הבעלים ושותף מנהל במשרד שלומוביץ סורקין ושות' ומתמחה בהתחדשות עירונית ועסקאות נדל"ן. את תחילת דרכו החל לפני כשמונה שנים כמתמחה במשרד זיו לב, ולאחר מכן כשכיר במשרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין אביגד ושות'. סורקין חתום על ייצוג וליווי מאות רוכשי ומוכרי דירות לאורך השנים, בדגש על אזרחים זרים דוברי צרפתית ואנגלית. בתחום ההתחדשות העירונית הוא חתום על ייצוג בעלי דירות בעשרות פרויקטים מסוג תמ"א 38/1, 38/2 ופינוי בינוי. מעבר לעיסוקו, סורקין הינו פעיל חברתי ומכהן בהתנדבות כיו"ר פורום עצמאיים דוברי צרפתית בארגון לה"ב – לשכת ארגוני העצמאיים בישראל.

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "התפיסה שלי לחיים היא שבכל דבר שאנו עושים בחיים, בין אם בחיים הפרטיים ובין אם בחיים האישיים, אנחנו צריכים להשפיע על האחר ולקדם אותו. תחום הנדל"ן נוגע לכולם בחיי היום יום והקשר הישיר עם אנשים באחד הרגעים החשובים בחיים שלהם – עסקת נדל"ן –  הוא  ללא ספק האמצעי לקדם את הזולת ולהיות שותף איתו ברגעים החשובים והשמחים של החיים". 

שאיפות לעתיד?
"להיות הטובים ביותר בתחומנו ולהמשיך להעניק ערך ללקוחות שלנו תוך מתן שירות מעולה".

עו"ד ירון שלומוביץ (32), בעל תואר ראשון במשפטים, מכהן כשותף, מנכ"ל משותף ומנהל השיווק והפיתוח העסקי במשרד שלומוביץ סורקין ושות' חברת עורכי דין. את דרכו הוא התחיל לפני שש שנים כמנהל מכירת בחברת נדל"ן, לאחר שסיים לשווק פרויקט שכלל 180 יח"ד. את ההתמחות הוא עשה במשרד עורכי הדין אילן שלומוביץ ובהמשך מונה למנהל שיווק ופיתוח עסקי של המשרד. לפני כשנה הוא נכנס כשותף למשרד ומאז מנהל אותו במשותף עם עו"ד אדם סורקין.

עו"ד שלומוביץ חתום על ייצוג קונים ומוכרים במאות עסקאות נדל"ן, החל מרכישה ומכירה של דירות וקרקעות וכלה בייצוג של בעלי נכסים בעסקאות קומבינציה. בתחום ההתחדשות העירונית הוא חתום על ייצוג מטעם בעלי דירות וקידום עשרות פרויקטים במסלולי תמ"א 38/1 (חיזוק ועיבוי) ותמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש). 

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "מאז שהייתי בכיתה ח' הייתה לי תשוקה מיוחדת לתחום הנדל"ן".

שאיפות לעתיד?
"להמשיך להעניק ערך מוסף ללקוחות שלנו ולהמשיך לשאוף להיות הטובים ביותר במה שאנחנו עושים, אם נתמיד בשני הדברים האלה נגיע הכי רחוק שנרצה". 

נגישות