אורן יושפה

שותף ומנכ"ל משותף בקבוצת יושפה

אורן יושפה (37), בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים, מכהן כשותף ומנכ"ל משותף בקבוצת יושפה. 

את דרכו המקצועית בעולם הנדל"ן החל לפני כ-12 שנה, בבחירה להתמחות עם תום לימודי המשפטים בתחום הנדל"ן והתכנון ובניה. זמן קצר לאחר סיומה הוקמה החברה אשר בבעלותם של האחים שרון ואורן יושפה, אשר גם מנהלים אותה, ו-2 שותפים נוספים. עד כה חתומה החברה על השלמה ואכלוס של  8 פרויקטים להתחדשות עירונית, ומקדמת כיום למעלה מ-25 פרויקטים נוספים, מסוג הריסה ובניה חדשה ופינוי בינוי, הנמצאים בשלבי ביצוע, רישוי, ייזום ותכנון. 

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "כבר מגיל אפס אני חי ונושם תכנון, בניה ונדל"ן. גדלנו שרון ואני כילדים לאבא אדריכל. כבר מגיל מאוד צעיר היינו הולכים בשבתות עם אבא לראות את הפרויקטים שלו שבבנייה, מסתובבים באתרים ומקבלים הסברים. אני זוכר שכבר מילדות אבא היה "מערב" אותנו ושואל לדעותינו לגבי חלופות תכנון וכד'. אנו נכדים לסבא נגר, שהיתה לו נגרייה גדולה ובילדות אהבנו לבלות זמן רב בנגרייה ולראות את תהליך "היצירה" של עבודות הנגרות ורהיטי יוקרה שונים ומגוונים. אנו אנשי עשייה וחשוב לנו ליצור, לראות תוצאות בשטח ולייצר ערך".  

שאיפות לעתיד?

"מטרה ראשית היא לשמר ולהצדיק את המוניטין שיצרנו בשוק בשנים האחרונות. בתחום שלנו מוניטין אמיתי לאורך זמן נבנה מתוך העשייה בשטח, השירות והיחס ללקוחות (ולספקים) לאורך זמן, איכות התכנון, איכות הבניה והחומרים, אופן הטיפול בבעיות ומציאת פתרונות נכונים. אנו בהחלט חווים כיום את המוניטין שיצרנו כאחד מהמפתחות העיקריים להצלחה  שלנו ולהמשך הצלחתנו. אנו מקפידים לגדול בצורה נכונה ומבוקרת. לצד בנייני הבוטיק וכחלק ממגמת שוק ההתחדשות העירונית כולה, אנו עובדים כיום על מספר מתחמים ופרויקטים גדולים יותר של פינוי בינוי וזו בהחלט מטרה להרחיב את הפעילות הזו ולשמר את האופי הייחודי של הפעילות שלנו גם בפרויקטים בעלי היקפים גדולים יותר".

נגישות