ליהי סונק

מנהלת נכסים בקבוצת חצי חינם

ליהי סונק (39), הנה בעלים בחברת MEEX נדל"ן מקבוצת חצי חינם ומכהנת בתפקיד סמנכ"לית ניהול ופיתוח נכסים. סונק אמונה על ניהול הזרוע הנדל"נית של הקבוצה הכולל פיתוח עסקי, השבחת נכסים וקידום תב"עות, ניהול תחומי השכרות, אחזקת מבנים, הקמה וביצוע של פרויקטים למסחר, משרדים ומגורים. את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה לפני כ- 15 שנה בקבוצה, במהלכן כיהנה כמנהלת נכסים, משאבי אנוש, פיתוח עסקי, ועוד. 

MEEX נדל"ן הינה הזרוע הנדל"נית של ענקית הקמעונאות קבוצת חצי חינם. לחברה נדל"ן של מאות אלפי מ"ר של נכסי ברחבי הארץ, מרכזי מסחר רבים, קניונים, פרויקטים למגורים, מגדלי משרדים ומרכזים לוגיסטיים. בנוסף, לקבוצה עתודות קרקע רבות ברחבי הארץ, הנמצאות בשלבי פיתוח והשבחה שונים. בנוסף, החברה מקדמת פרויקטים מתוכננים של פינוי בינוי בתל אביב , רמת גן ורחובות.

מעבר לפעילות העסקית, החברה תומכת בהתנדבות בעמותות רבות  המסייעות למשפחות נזקקות ומלווה במשך שנים רבות את יחידת עוקץ- יחידת הכלבנים של צה"ל, המפעילה כלבים למשימות ייעודיות בתחום הלוחמה בטרור, החיפוש וההצלה.

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "אני בת לדור ההמשך בחברה המשפחתית. ענף הנדל"ן הוא תחום משמעותי ומרכזי במשק הישראלי ויש לו השפעה רחבת היקף על כלכלת ישראל. כקבוצה שצברה במהלך השנים מאות אלפי מ"ר של נכסי נדל"ן ברחבי הארץ וכן צבר של קרקעות משמעותי, היה לי ברור, שמדובר באתגר מקצועי להצעיד קדימה ולנהל את הזרוע הנדל"נית של הקבוצה ולהוביל אותה להצלחות מרשימות. פיתוח הנדל"ן של הקבוצה מחזק את האיתנות ועוצמתה של קבוצת חצי חינם בכללותה".

שאיפות לעתיד?
"נדל"ן הוא תחום דינמי שמצריך היכרות עמוקה וראייה לטווח ארוך. אני ממשיכה כל העת, לחלום על היעד הבא שלנו, וקמה כל בוקר בשביל להגשים אותו. כמו ההווה, גם העתיד של חצי חינם נדל"ן הוא השקעה בנכסים מניבים: רכישות של מרכזים מסחריים פתוחים והקמת שטחי מסחר, פיתוח ענף המגורים, השקעה במשרדים, השכרת דירות לטווח ארוך, שטחי תעשייה, מחסנים ומרכזים לוגיסטיים. אני מאמינה גדולה בפרויקטים קהילתיים שמסייעים לקהילה ולסביבה, אי לכך הצבתי לעצמי מטרה לקדם כמה שיותר פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית , שיבטיחו את עתידם וישפרו את איכות חייהם  של מאות אלפי דיירים ברחבי הארץ".

נגישות