עו"ד הדר בדש בלומשטיין

בעלים במשרד בלומשטיין עורכי דין

עו"ד הדר בדש בלומשטיין (32), בעלים במשרד בלומשטיין עורכי דין, מתמחה בהיטלי השבחה, ייצוג בפני ועדות ערר ובתי משפט, תכנון ובניה ותביעות ירידת ערך מקרקעין. את דרכה המקצועית החלה לפני כשמונה שנים, במסגרת ההתמחות, שם עסקה במקרקעין, ולאחר מכן הוסמכה לעורכת דין, והתמקצעה בתחום הפחתות מיסוי מקרקעין נגד עיריות – היטלי השבחה, אגרות בניה והיטלי פיתוח, ותכנון ובניה.  

עו"ד בדש בלומשטיין טיפלה מאז בעשרות דונמים בתב"עות המשתרעות על שטחים נרחבים בערים שונות, בהן הופשרו קרקעות חקלאיות לבניה עירונית אינטנסיבית. בימים אלה היא מטפלת במאות יחידות דיור ודונמים בערי ישראל. לאחרונה היא הגישה תביעות פיצויים לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה על סכום מצטבר של כ-29 מיליון שקל, עבור בעלי נחלות ומשקים חקלאיים. 

בתחום ההתחדשות העירונית מייצגת עו"ד בדש בלומשטיין  חברות יזמיות בפרויקטים שונים של תמ"א 38 בענייני היטלי השבחה. בין היתר, היא חתומה על ייצוג בהחלטה תקדימית של ועדת ערר להפחתת דרישת השבחה בפרויקט תמ"א 38 "במסלול של הריסה ובנייה מחדש" משישה מיליון שקל לאפס, וכן על החלטות תקדימיות בסוגיות נוספות להפחתת דרישות היטלי השבחה בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. 

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "תחום הנדל"ן תמיד עניין אותי עוד בטרם התחלתי את לימודי משפטים, ידעתי שאתמחה בתחום המקרקעין". 

שאיפות לעתיד?

 "להמשיך לעסוק במקרקעין תוך איזון בין החיים האישיים למקצועיים". 

נגישות