כרמל מלכה

משפטנית, מנהלת מחלקת בדק "מעוז דניאל"

כרמל מלכה (28), משפטנית בהשכלתה, מכהנת כמנהלת מחלקת בדק ושירות הלקוחות בחברת היזמות והנדל"ן המשפחתית "מעוז דניאל". במסגרת תפקידה היא אמונה על מענה, תיאום ומעקב אחר פניות הדיירים ועובדי החברה. חברת "מעוז דניאל" מתמחה בהתחדשות עירונית מזה קרוב ל-20 שנה ועד היום בנתה פרויקטים בהיקף של אלפי יח"ד וכן, בונה ומקדמת כיום תכנון של אלפי יח"ד בגוש דן. 

את תחילת דרכה בחברה עשתה כרמל מלכה במגוון תפקידים. בהמשך היא סיימה לימודי משפטים והתמחתה במשרד עורכי הדין באום הנגבי בתחום הנדל"ן. היא אמונה כיום בתפקידה על היקף של אלפי יח"ד, תוך שהיא מתמחה בהתחדשות עירונית, חוזים ועסקאות נדל"ן. מעבר לכך, היא מובילה את תחום התרומה לקהילה בחברה. 

בין היתר, במסגרת תפקידה היא נתרמה לסייע לאישה בודדה בפרויקט פינוי בינוי בתקופת הסגר הראשון של הקורונה, אולם בעלת הדירה נפטרה לפני סיום הפרויקט, על כך היא אומרת כיום: "היא לא תזכה לקבל את הדירה שלה שהיא כל כך יחלה לה, ומכאן אני רוצה לקרוא לזרז הליכים ככל שניתן, מדובר בחיים של אנשים". 

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "לאחר שחרורי מהצבא בחנתי אפשרויות מגוונות ובסופו של דבר גיליתי שהתחום שהכי מעניין אותי הוא תחום הנדל"ן והבניה ולכן החלטתי ללמוד ולהשתלב בעשיה בחברה בחלק העסקי משפטי, ולקדם ביחד עם הורי ואחיי את העסק המשפחתי. "נדל"ן הוא מהבית מהיום שנולדתי ועד לרגע זה. כולל ביקורים באתרים בתור ילדה, שיחות בבית ולאחר מכן בעבודותי ועד לרגע זה אני חיה ונושמת את התחום ללא הפסקה".

שאיפות לעתיד?

"שאיפותיי לעתיד הן גדולות, במסגרת האישית להקים משפחה ובמסגרת המקצועית להמשיך ולהוביל את חברת מעוז דניאל יחד עם משפחתי הלאה להשגים חדשים ולשמירה על איכות והתדמית של החברה כפי שהיה עד היום. 

שכשאקבל את ההסמכה כעו"ד אשתלב בעבודה בחברה בתפקידים חדשים בתחום המקצועי אותו רכשתי ובהתאם לניסיון שצברתי ועל פי הכישורים המתאימים לאופן שמשקף את הלך הרוח הניהולי בחברה למתן סמכויות לכל אחד על פי הכישורים הידע ושאיפות שלו". 

נגישות