יעקב ערבליך

מנכ"ל סן חן שיווק נדל"ן

יעקב ערבליך (31) מכהן כמנכ"ל חברת שיווק הנדל"ן המשפחתית "סן חן" והוא פעיל בעולם הנדל"ן מזה כ-12 שנה. ערבליך מוביל את החברה בפעילות שיווק בהיקפים גדולים של מגורים למגזר הדתי והחרדי וכן שיווק של שטחי מסחר. מאז הקמתה שיווקה החברה למעלה מ-650,000 מ"ר של מגורים ולמעלה מ-150,000 מ"ר של מסחר, בהיקפים של מאות מיליוני שקלים בשנה.

בין הפרויקטים הבולטים אשר החברה בניהולו שיווקה לאחרונה, הוא חתום על מתחמי יוקרה למסחר בירושלים ובני ברק וכן, על עשרות פרוייקטי דיור בבני ברק, בית שמש, אלעד, ביתר עילית, ועוד. בתחום ההתחדשות העירונית חתום ערבליך על שיווק פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון בבני ברק במסלול תמ"א 38/2. על גאוותו בנדל"ן בארץ, הוא מספר: "הוזמנתי לסיור מקצועי בקפריסין והיה ניכר מיד שאין בניה אדירה כפי שאנו מכירים בישראל, זה רק העצים את מה שאנו חווים בישראל, ישנה תנופת בניה אדירה בכל הארץ. בתחילת הקורונה לפני כשנתיים, שוק הנדל"ן חווה קיפאון במגורים ובמסחר. ההתגברות על המשבר הוכיחה עד כמה הנדל"ן בישראל יציב ומהווה חוף מבטחים". 

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "אבי, ברוך שמכהן היום כיו"ר הקבוצה,  הקים את חברת הנדל"ן בסוף שנות השמונים של המאה הקודמת, לאחר שעלה מבלגיה. מחברה קטנה הפכנו להיות אחת החברות המובילות בענף והתפתחנו לענפים נוספים ועוסקים כיום לצד שיווק, גם בייזום פרויקטים, לוגיסטיקה, מסחר ומשרדים. אני השתלבתי בגיל צעיר בעסק ולמדתי את עולם הנדל"ן וכיום מוביל את זרוע השיווק שלנו כולל פרויקטים ושיתופי פעולה רחבי היקף". 

שאיפות לעתיד?

"החברה תמשיך לגדול ולהוביל את שיווק הנדל"ן למגורים במגזר החרדי והדתי במגוון פרויקטים וכן נדל"ן מסחרי ומשרדים באזורי הביקוש הבולטים בישראל. ובתוך כך, נמשיך לקדם פתרונות דיור איכותיים עבור המגזר החרדי והדתי אשר זקוק לפתרונות המותאמים לצרכיו ולמאפייניו הייחודיים. נמשיך להוביל זאת מול גורמי המקצוע והרגולציה מול הרשויות המקומיות וברמה הארצית".

יעקב ערבליך // צילום באדיבות סן חן יעקב ערבליך // צילום באדיבות סן חן
נגישות