עו"ד סיון כהן

יועצת משפטית וסמנכ"לית פיתוח עסקי בחברת יובלי ת"א

עו"ד סיון כהן (32), בעלת תואר ראשון במשפטים, מכהנת כיועצת משפטית וסמנכ"לית פיתוח עסקי בחברת יובלי ת"א. בתפקידה זה היא אמונה על איתור וייזום פרויקטים, תוכניות עסקיות, ניהול מו"מ עסקי ומשפטי מול גורמים שונים, עבודה מול דיירים ועוד. כהן מתמחה בתחומי נדל"ן, חוזים ותאגידים. 

את תחילת דרכה היא עשתה לפני כחמש שנים, בהתמחות במשרד עוה"ד ברקמן וקסלר בלום. כהן שותפה כיום להובלת ייזום פרויקטים רחבי היקף שמובילה חברת יובלי ת"א בתחום ההתחדשות העירונית, במסלולי פינוי בינוי ותמ"א 38. 

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "כבר כסטודנטית לתואר ראשון במשפטים התחלתי לעסוק בתחום הנדל"ן בעולם המסחרי והמניבים. בבואי לבחור התמחות משפטית התלבטתי רבות בין ליטיגציה מסחרית לנדל"ן ואולם, ידעתי תמיד שעולם הנדל"ן והעולם העסקי קורץ לי יותר. בתוך ההתלבטות הזאת בראיון עבודה, כששיתפתי את ארי וקסלר, הוא אמר לי 'נדל"ן זה נישואין וליטיגציה זה גירושים – תבחרי באיזה צד את רוצה להיות', והמשפט הזה ליווה אותי ומלווה אותי עד היום. 

"התחום הוא תחום שבסופו של דבר נגמר בתקיעת כף, בעסקה, ברצון הדדי של שני צדדים שרוצים לבצע עסקת נדל"ן. אולי אחד היה מוצלח יותר במו"מ, אולי אחד עשה עסקה טובה מהשני ואולם, שני הצדדים ביצעו עסקה מרצון". 

שאיפות לעתיד? 

"שילוב של הפן עסקי אל מול החברתי בתחום ההתחדשות העירונית, מתן פתרונות אמיתיים לשימור האופי של כל שכונה יחד עם כניסה של אוכלוסייה חדשה, זיהוי מגמות בתוך תל אביב ומחוצה לה". 

סיון כהן // צילום: אלון שפיגל סיון כהן // צילום: אלון שפיגל
נגישות