נוי לזרוביץ

בעלים משרד לזרוביץ אדריכלים LSA

נוי לזרוביץ (39), בעלת תואר ראשון ושני בארכיטקטורה ובנוי ערים בטכניון, הינה הבעלים והמנכ"לית של משרדLSA  לזרוביץ אדריכלים, המתמחה בהתחדשות עירונית, מתחמי עירוב שימושים, בניה ירוקה וחדשנות בטכנולוגיות בניה.

את דרכה בעולם הנדל"ן החלה לפני כעשור, לאחר סיום לימודי האדריכלות, דאז זכתה  לזרוביץ במלגת עזריאלי למצוינות במחקר, במסגרתה ערכה מחקר בחומרים מתקדמים ובניה ירוקה. בהמשך כיהנה בתפקידים מגוונים בתחומי מגורים, מבני ציבור, מעונות סטודנטים ומבני רפואה במספר משרדים גדולים. בתפקידה האחרון כיהנה כראש צוות וצ'יף דיזיינר באחד המשרדים הגדולים בארץ. בשנת 2016 ייצגה לזרוביץ את ישראל בביאנלה לאדריכלות בוונציה, שם אצרה תערוכה העוסקת בחיבור שבין המדע לאדריכלות. 

כיום מובילה לזרוביץ תכנון לעשרות פרוייקטים בארץ ובחו"ל, ביניהם מתחמי התחדשות עירונית, מתחמי עירוב שימושים, מגדלים, פרויקטי מגורים ומגורי יוקרה, תעסוקה, מסחר ומבני ציבור. בתחום ההתחדשות העירונית מטפל המשרד בבעלותה בכ-20 מתחמים בכל רחבי הארץ ואמון על תכנון והקמה של אלפי יחידות דיור. מעבר לעיסוקה המקצועי, לזרוביץ משרתת כמהנדסת חילוץ במילואים ביחידת החילוץ של פיקוד העורף. 

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "אדריכלות היא מהמקצועות הבודדים שבהם אתה נדרש לעסוק ולייצר אינטגרציה תמידית בין תחומי ידע שונים, בקני מידה שונים, כשבסופו של התהליך היצירה משפיעה על המרחב הציבורי והאישי באופן משמעותי ביותר. זוהי אחריות גדולה מאוד וגם סיפוק גדול מאוד". 

על ההחלטה להקים את המשרד, היא מציינת: "את LSA  לזרוביץ אדריכלים הקמתי מתוך רצון להשפיע על המרחב, לייצר לכל מקום את הפרוייקט היחודי והנכון לו בהתחשב באוסף פרמטרים נרחב ולהטמיע תהליכי חדשנות בתחום התכנון והבניה. לשמחתי אני יכולה לומר היום שלקוחותינו הם פרטנרים נהדרים למימוש החזון". 

שאיפות לעתיד?

"מדינת ישראל נמצאת כיום בנקודת זמן ייחודית בהתפתחות שלה, שבה אנו מחדשים את מרכזי הערים שנבנו עם קום המדינה בתהליך של התחדשות עירונית. השאיפה שלי היא לראות כיצד תהליכי התכנון שאנו מובילים כיום עבור שכונות וותיקות ומרכזי ערים, מפיחים בהם חיים חדשים ומסייעים להם להתמודד עם אתגרי העתיד".

נוי לזרוביץ // צילום: מאיר צהר נוי לזרוביץ // צילום: מאיר צהר
נגישות