עו"ד רועי גלעד דורון

מנהל התחדשות עירונית בחברת דן נדל"ן מקבוצת דן

עו"ד רועי גלעד דורון (31), בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים עם התמחות במקרקעין, מכהן כמנהל התחדשות עירונית בחברת דן נדל"ן מקבוצת דן. בתפקידו זה הוא אמון על פיתוח והובלת תחום ההתחדשות העירונית, על תהליכיה ומסלוליה המורכבים. 

את דרכו בתחום הנדל"ן התחיל רועי גלעד דורון לפני כשבע שנים, בין היתר כעורך דין בתחום ההתחדשות העירונית, "דרך תפקיד זה קיבלתי הבנה כוללת של חיי פרויקט בתחום ההתחדשות ואת הרגישויות שיש בתחום ובאופן טבעי עברתי לצד היזמי", הוא מספר. לפני כחצי שנה מונה לתפקידו הנוכחי בחברת דן נדל"ן. רועי גלעד דורון חתום עד כה על ניהול של מעל ל – 25 פרויקטים בהתחדשות עירונית בהיקפים של אלפי יח"ד. כיום נמצאת החברה בשלבים מתקדמים של קידום כ-3,000 יחידות דיור בהתחדשות עירונית באזורי ביקוש.

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "תמיד הייתה לי משיכה טבעית ליזמות ובתחום הנדל"ן מצאתי שילוב בין האפשרות לקחת חזון יזמי ולהוציא אותו לפועל לבין היכולת להשפיע על חיי אנשים ולהשאיר חותם. תחום ההתחדשות העירונית הוא הזרז לבניה של דירות חדשות היום בישראל באזורי ביקוש ורציתי להיות בלב העשייה והעניין דווקא בשנים אלו".

שאיפות לעתיד?

"להמשיך לבנות ולחדש את הארץ שלנו, לייצר פרויקטים איכותיים בתחום הנדל"ן ולראות את הפרויקטים הקיימים קורמים עור וגידים".

נגישות