עו"ד יוסי חזן

 | 

סמנכ"ל התחדשות עירונית, קרדן נדל"ן

יוסי חזן (36) מכהן כסמנכ"ל התחדשות עירונית בחברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ.
חברת קרדן נדל"ן נוסדה בשנת 1988 ונחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום. למעלה מ-35 שנים עוסקת החברה בייזום ובניית שכונות מגורים, מבני תעסוקה ומסחר. החברה נהנית מאיתנות פיננסית יוצאת דופן –  הונה העצמי נאמד ב- 700 מיליון שקלים ומניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. חברת קרדן נדל"ן ביצעה ומבצעת פרויקטים רבים ברחבי הארץ, מנהריה ועד אשדוד ובכל גוש דן וירושלים. חברת קרדן נדל"ן חתומה על קידום התחדשות עירונית בפריסה ארצית נרחבת עם למעלה מ- 10,000 יחידות דיור בשלבי בנייה שונים, חלק מהפרוייקטים אוכלסו. 

על שיאיו המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר חזן:
"באופן קלאסי, אירועי הריסת המבנים הישנים טומנים בחובם את רגעי השיא של הפרויקטים. האמון שדיירי המתחם נותנים בי ובחברה בא לידי ביטוי בצורה המוחשית ביותר.

כמובן שגם לאורך הדרך עוברים תלאות ואתגרים בכל פרויקט, ולכן תחושת ההצלחה והסיפוק הן יום-יומיות – בהצלחות הקטנות: אישור תכניות, חתימות דיירים, זכיה במתחם וכו'". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב חזן:
"אני מאמין שמי שמנהל או עוסק בהתחדשות עירונית צריך להביא את עצמו, את מי שהוא ואת הערכים שלו גם מול הדיירים והקולגות. אין תחליף לאותנטיות בתחום הזה ברגעים המאתגרים והמשמחים יחדיו. 

כמובן, שכדי לצלוח את התקופה האחרונה אנו נדרשים לאמפתיה רבה, עודף סבלנות, אמונה בצדקת הדרך, אופטימיות ויכולת לסחוף אחרינו את כל בעלי המקצוע הקשורים בפרויקט וגם את הרשויות, ולגרום להם להאמין שהחלום יתגשם. כל אלה הכרחיים לקידום פרויקט, בוודאי בימים אלה".

נגישות