רן מלאך

 | 

מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית

עו"ד רן מלאך (49) הינו מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית, מקבוצת בוני התיכון, העוסקת בייזום וקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. אל תחום זה נכנסה בוני התיכון כבר לפני למעלה מעשור, והיא פעילה כיום ב- 20 ערים ברחבי הארץ, ומקדמת 46 פרויקטים בהיקף של למעלה מ- 24,000 יח"ד.

עו"ד מלאך החל את דרכו בעולם הנדל"ן כעו״ד המלווה יזמים בתחום הייזום והבניה למגורים, וכיהן בשורה של תפקידים בכירים בשלוש חברות נדל"ן ציבוריות גדולות בתחום הייזום וההתחדשות העירונית, הבונות בהיקף של אלפי דירות למגורים בישראל.

מלאך ביסס את מעמדו כאוטוריטה מקצועית בענף, והוא מוביל כיום את אחת החברות הבולטות והמצליחות ביותר בתחום, זאת לאחר שכבר לפני כעשור הוא הוציא לפועל את פרויקט פינוי-הבינוי הראשון שבוצע ביוזמה פרטית בארץ, בהיקף של 620 יח"ד.

מאז ועד היום קידם ויזם מלאך פרויקטים משמעותיים נוספים שמשנים את פני השכונות והערים בישראל, והוא עומד מאחורי פרוייקטי התחדשות עירונית בהיקף מצטבר של כ- 24,000 יחידות דיור חדשות.

מעבר לכך, מלאך פעיל בארגון הקבלנים ובקידומי חקיקה לקידום ענף הנדל"ן בישראל, הוא בעל דעה ומשפיע על התהוות מפת הנדל"ן וההתחדשות העירונית בארץ.

לשאלה, מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, השיב רן מלאך: בתקופה מאתגרת של סביבת ריבית גבוהה, לצד מלחמה אשר יצרו אי וודאות וגרמו לקיפאון בתחום הנדל״ן אנו בבוני התיכון המשכנו לקדם במרץ גיוס מתחמים ברחבי הארץ ובמקביל התגברנו על מצקות כח האדם והמשכנו בקידום התכנון מול מוסדות התכנון ובביצוע הפרויקטים בבניה תוך עמידה ביעדים למסירת הדירות לבעלים ולרוכשים בזמן , החברה בכל העת שמרה על יציבות פיננסית להמשך עשייה עתידית.

רן מלאך // צילום: רז רוגובסקי רן מלאך // צילום: רז רוגובסקי
נגישות