גילי פייגלין

 | 

סמנכ"ל התחדשות עירונית, צמח המרמן

גילי פייגלין ברנדס (33) מכהנת כסמנכ"ל התחדשות עירונית בחברת צמח המרמן, אחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל. החברה היא תולדה של מיזוג בין שתי חברות בעלות ותק של למעלה מ-30 שנה. מאז המיזוג בשנת 1996 פועלת החברה לקידום ובנייה של פרויקטי מגורים בכל הארץ. צמח המרמן היא חברה יזמית בעלת סיווג קבלן ג'5, ובעלת התמחות במגורים בישראל בלבד. החברה חתומה על 31 פרויקטים בפריסה ארצית מקרית שמונה בצפון, דרך מישור החוף בדגש על פעילות ענפה באזור תל אביב והסביבה ועד לבאר שבע בדרום. 

את תחילת דרכה בחברת צמח המרמן עשתה פייגלין ברנדס לפני כעשור, כמתאמת שינויי דיירים ובמקביל לסיום לימודי התואר בעיצוב פנים, לפני כשש שנים הקימה את מחלקת ההתחדשות העירונית, ומאז ועד היום היא אמונה על תחום זה. 

על שיאיה המקצועיים במהלך שנות פעילותה בתחום, אומרת פייגלין ברנדס:
"בענף שלנו העבודה בטורים גבוהים, יש שיאים כל הזמן, כל זכייה במכרז, כל סגירת משא ומתן וכל פיצוח של דייר סרבן ממלאים אותי באש של עשייה". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיבה פייגלין ברנדס:
"מלווים את בעלי הקרקע שלנו יד ביד, עם עזרה בכל הנדרש, בין אם במקרים פרטניים ובין אם בסידור וניקוי המקלטים והמרחבים המוגנים במתחמים השונים. דווקא בצל המלחמה הדיירים מתחילים להבין את חשיבות העיסוק בהתחדשות עירונית". 

נגישות