עו"ד ירון טיקוצקי

שותף מייסד משרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, גרוס ושות'

עו"ד ירון טיקוצקי (57)  הינו שותף ומייסד של משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, גרוס ושות', וכן עומד בראש מחלקת הנדל"ן של המשרד. 

את המשרד בבעלותו הקים עו"ד טיקוצקי בשנת 1997, לאחר שנתיים בהן עבד בפרקליטות. מאז שנת 2004 הפך תחום הנדל"ן לאחד מתחומי הפעילות המובילים של המשרד וב-14 השנים האחרונות הצטרך גם תחום ההתחדשות העירונית, שהפך לאחר מתחומי הליבה בעשייה הנדל"נית של המשרד.

עו"ד טיקוצקי ומשרדו מייצגים ומלווים לקוחות בעשרות רבות של פרויקטים נדל"ניים בכל רחבי הארץ, בהן כמה מהחברות היזמיות הגדולות והמובילות בישראל. כמו כן מלווים בעלי חטיבות קרקע גדולות ומשמעותיות, דוגמת מתחם ה-1000 בראשל"צ, בהליכי השבחה תכנונית.
בתחום ההתחדשות העירונית, ליווה ומלווה משרדו של עו"ד טיקוצקי למעלה מ-5,000 בעלי דירות, במתחמים שחלקם נמצאים כבר בשלבי בניה וחלקם כבר הושלמו ואוכלסו. זאת לצד ייצוג יזמים בעשרות פרויקטים נוספים. למשרד פרויקטים בכל רחבי הארץ – מנהריה והקריות בצפון, דרך ערי השרון והמרכז ועד באר שבע ואילת בדרום. 

עו"ד טיקוצקי הינו בוגר אוניברסיטת תל אביב במשפטים וחשבונאות ובוגר תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן במשפט מסחרי, וכן בעל רישיון רואה חשבון ורישיון עריכת דין של מדינת ניו יורק. 

לשאלה, מהו ההישג הגדול ביותר של משרדך, השיב עו"ד ירון טיקוצקי: "הטיפול במאות בעלי מניות של חברה בעלת נכסים במערב ראשון לציון, הוא הפרויקט הכי מורכב שבו אני ומשרדי טיפלנו ומטפלים עד כה. ההפיכה של מאות משפחות לבעלי נכסים- מבעלים במשותף של חולות ללא ייעוד וללא חלוקה – היא עבודת יצירה של ממש."

נגישות