עו"ד ורד צרפתי זבולון

מנכ"לית משותפת קבוצת צרפתי שמעון

עו"ד ורד צרפתי זבולון (45) הינה מנכ"לית משותפת בקבוצת הנדל"ן צרפתי שמעון, תפקיד אותו היא חולקת ביחד עם אחיה אבי צרפתי. בנוסף היא מכהנת כיו"ר ועדת הביקורת בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ.

עו"ד צרפתי זבולון הובילה בשנים האחרונות את חברת צרפתי שמעון, שהוקמה על ידי אביה, להתפתחות מרשימה, כשלצד ביסוס מעמדה כחברה מובילה בתחומה, נפתחו בה זרועות פעילות נוספות, בהן פרויקטים מניבים, התחדשות עירונית למגורים, תעשייה ומסחר ועוד.

חברת צרפתי שמעון מקדמת כיום כ- 4,000 יח"ד למגורים באזורי ביקוש, בהם פרויקטים של התחדשות עירונית רבים בערים בת ים, אשדוד, רחובות וראשל"צ. בנוסף מקדמת החברה כ-150 אלף אלפי מ"ר של מבני משרדים, מרכזים מסחריים, מלונאות, דיור מוגן, תיירות ונופש בארץ ובעולם. אחד הפרויקטים שמובילה כיום החברה הוא בנייתו של בית מלון באשדוד.

במקביל לניהול החברה, פועלת עו"ד צרפתי זבולון במישור הציבורי, והיא כיהנה בעשור האחרון בשורה של תפקידי מפתח בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ. בשנת 2011 התמנתה ליו"ר ארגון הקבלנים באשדוד והשפלה; בשנת 2017 נבחרה לסגנית נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ וכיום מכהנת כיו"ר ועדת הביקורת בהתאחדות. היא היתה לאישה הראשונה שכיהנה בתפקידים אלו. על כניסתה לתחום הציבורי, אומרת עו"ד צרפתי זבולון: " על אף שהפעילות הציבורית קשה ולא קל לי לשלב אותה באורח החיים העמוס שלי, היא חשובה לי מאוד. חשוב לי לפעול למען ציבור הקבלנים, לקדם את הענף ולייצג את הנשים בענף גברי כל כך."

היא בעלת תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים.

נגישות