שירלי מישאל

מנהלת אגף הנדל"ן בנק דיסקונט

שירלי מישאל (46) מכהנת ראש אגף נדל"ן בבנק דיסקונט מאז 2021, בו היא מובילה את פעילות הבנק בתחום ליווי ומימון עסקאות מקרקעין ונדל"ן.

את דרכה המקצועית החלה משאל כשמאית מקרקעין. לפני כ-19 שנים הצטרפה לבנק דיסקונט כבנקאית באגף הנדל"ן. בהמשך, בעקבות המיזוג של הבנק עם בנק דיסקונט למשכנתאות, מונתה למנהלת עסקים, תפקיד במסגרתו הובילה את פעילות קבוצות הרכישה והיתה חתומה על עסקאות גדולות ומורכבות עם יזמים מובילים במשק. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מטה החטיבה העסקית של הבנק. 

בנק דיסקונט הינו שחקן דומיננטי בשוק בתחום מימון עסקאות נדל"ן על כל גווניו, בעל ניסיון רב במימון עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית בדגש על עסקאות פינוי בינוי גדולות. כיום הבנק מממן פרויקטים רבים בתחום ההתחדשות העירונית ברחבי הארץ.

למישאל 23 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן, ובמרוצת השנים הייתה מעורבת בליווי יזמים בעסקאות נדל"ן בהיקפים שונים, וכן במימון והקמה של אלפי יח"ד בפריסה גאוגרפית רחבה, הקמה של מבני משרדים, מסחר, לוגיסטיקה, ומימון קבוצות רכישה.

מישאל היא בעלת תעודת שמאות מקרקעין וכן בעלת תואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה (התמחות בניהול). 

לשאלה, מהם ההישגים הבולטים שלך, השיבה שירלי מישאל: "כמי שעוסקת במימון שנים רבות, הגאווה הגדולה היא לראות התפתחות של יזמים, אשר בתמיכה וגיבוי של הבנק הפכו ליזמים גדולים ושחקנים משמעותיים במשק. יזמים אשר החלו את הדרך במימון של עשרות בודדות של יח"ד וכיום בונים מאות רבות של יח"ד. כמו כן, הניסיון והידע בתחום המשפטי, התכנוני והעסקי איפשר להתמודד עם עסקאות בכל רמת מורכבת והיקף אשראי הן במימון מלא של הבנק והן בחבירה לגופים פיננסים בהובלת הבנק."

נגישות