דודי קפלן

שותף, מייסד ומנכ"ל ולור ביירון נדל"ן

דודי קפלן (47) הינו שותף – מייסד, ומנכ"ל ולור ביירון נדל"ן, העוסקת בהתחדשות עירונית של אזורי תעשייה וותיקים והפיכתם למתחמי תעסוקה מודרניים בעירוב שימושים. 

קפלן הוא מחלוצי התחדשות עירונית במתחמי תעשיה בישראל, תחום שנחשב למורכב בשל העדר אסדרה משפטית, והוא עומד בראשה של אחת החברות הבולטות בתחום. בהובלתו מקדמת קבוצת ולור ביירון כיום למעלה ממיליון מ"ר ו ב-12 פרויקטים הפרוסים על 45 דונם במתחם הבורסה ברמת גן. 

לקפלן ניסיון ארוך שנים בתחום הנדל"ן, בעברו ייסד וניהל חברות ומיזמים בתחום הטכנולוגיה, הפיננסים, המשאבים והנדל"ן בישראל, בארצות הברית, באירופה ובאפריקה. וכן הגה, קידם והוביל פרויקטי נדל"ן רחבי היקף המתאפיינים בהשבחה משמעותית. כמו כן, שימש כיועץ אסטרטגי בכיר בממשלות, ארגונים וחברות רבות בפתרון בעיות מורכבות.  לפני כ-7 שנים הקים את קבוצת ולור ביירון נדל"ן, ביחד עם שותפיו אינג' יוסי שלו וגיל מעיין. 

קפלן הוא בוגר כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת חיפה (בהצטיינות), מוסמך במדעים בכלכלה (MSc) בטכניון (בהצטיינות), מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון – חשבונאות ואסטרטגיה – יזמות באוניברסיטת ת"א וכן מוסמך בלימודי משפט עסקי (MA) באוניברסיטת בר אילן.

לשאלה מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, השיב דודי קפלן: "ההישג הגדול ביותר הוא שהחברה שאותה אני מנהל היא היחידה בתחומה. פיצחנו שיטה ייחודית להתחדשות עירונית על מלא. התחדשות שאינה רק במתחמי מגורים, אלא במתחמי תעשייה ותעסוקה. אנו היחידים שעושים כאן משהו שלא נעשה עד כה."

נגישות