שמוליק כהן

בעלים SK שמאות מקרקעין

אלוף משנה במיל' שמוליק כהן (55) הינו בעלים ומנכ"ל משותף של משרד אס.קיי (S.K) שמאות מקרקעין בע"מ, המתמחה בהכנת דוחות 0 וליווי פיננסי של יזמים וייצוג בעלי דירות במתחמי פינוי בינוי. 

כהן הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה (B.A) מאוניברסיטת בר אילן ובוגר תואר שני במנהל עסקים (M.B.A). את דרכו כשמאי מקרקעין החל לפני כ-12 שנים, תחילה במשרדי שמאות מקרקעין ובהמשך במשרד שבבעלותו. קודם לכן כיהן שמוליק בשורה ארוכה של תפקידים בכירים בצה"ל, בהם מפקד פלוגת המפקדה של גדוד היחמ"מ (יחידת מודיעין מטרות), תפקיד שזיכה אותו בפרס הרמטכ"ל וקצין הלוגיסטיקה של הגזרה המזרחית בגבול לבנון. עם שחרורו מצה"ל התמנה למנכ"ל חברת סלולאר. 

אחד מהישגיו הבולטים של שמוליק כהן הוא הקמת המשרד שבבעלותו. וכך הוא אומר "משרד אס.קיי (S.K) שמאות מקרקעין הוא משרד מוביל, מצליח ובעל היקף פעילות וצמיחה אדירה תוך מתן מענה מקצועי ושירותי ללקוחות ושביעות רצון העובדים".

המשרד חתום על מאות פרויקטים עם אלפי יחידות דיור בפריסה כלל ארצית, בשני התחומים המרכזיים בהם עוסק המשרד: ליווי פיננסי וייצוג דיירים. עם לקוחות המשרד ניתן למנות, בין היתר, חברות נדל"ן גדולות, בנקים ומוסדות פיננסיים, רשויות מקומיות, חברות ביטוח, ולקוחות ממשלתיים לצד לקוחות פרטיים. המשרד מעסיק כ-20 עובדים, בהם שמאי מקרקעין, כלכלנים ומהנדסים.

נגישות