גלית וינדר טפר

מנכ"לית הפניקס ליווי בניה וערבויות

גלית וינדר טפר (44) הינה מנכ"לית הפניקס ליווי בניה וערבויות, תפקיד אליו מונתה לאחרונה, עם הפיכת הפעילות לחברה בע"מ, לאחר ששימשה במשך כשש שנים כמנהלת התחום בחברת הפניקס. 

בתקופת עבודתה בכלל ובשנה האחרונה בפרט רשמה וינדר טפר הישגים, כאשר הביאה להרחבה בפעילות הפניקס בתחום ליווי פרויקטים, באופן חסר תקדים ובהיקפים גדולים. בין העסקאות אותן הובילה וינדר טפר השנה, ניתן למנות את ההסכם עם חברת שיכון ובינוי למימון שכונת נופי בית שמן בגובה של כמיליארד שקלים.  וכן עסקת פינוי בינוי של חברת אאורה, פרויקט האורן בק. אונו, עם היקף פוליסות של מעל 800 מליון ש"ח.

לוינדר טפר ניסיון של 21 שנים בתחום הנדל"ן. את ראשית דרכה המקצועית החלה ככלכלנית בסקטור נדל"ן בבנק טפחות, בהמשך טיפסה במעלה התפקידים עד למינויה כמנהלת מחלקה בסקטור נדל"ן בבנק מזרחי טפחות. לפני כ-6 שנים הצטרפה וינדר טפר לחברת הפניקס בה הובילה את קידום ומיצוב פעילות ליווי הפרויקטים בחברה, עוד מימיה הראשונים של הפעילות.

קבוצת הפניקס עוסקת במימון וליווי בניית פרויקטים למגורים, לרבות פוליסות חוק מכר, אשראי בכיר ומזאנין למימון עלויות רכישת קרקעות ובנייה, ערבויות לבעלי קרקעות ועוד. לחברה ניסיון עשיר בליווי ומימון פרויקטים במסגרת תוכנית למשתכן/מחיר מטרה, פרויקטים של פינוי בינוי, תמ"א 38/2, עסקאות קומבינציה, וכן מלווה מאות פרויקטים באופן עצמאי תוך קיום שיתוף פעולה עם גורמים ממנים נוספים בשוק.

נגישות