איל הנדלר, מאיר טל וניב רום

קבוצת כנען

קבוצת כנען הוקמה על ידי איל הנדלר, מאיר טל וניב רום, והיא עוסקת ביזמות נדל"ן למגורים וייזום פרויקטים של התחדשות עירונית. תחת ניהולם של השלושה, הפכה החברה למובילה בתחומה והיא מקדמת כיום למעלה מ- 4,000 יחידות דיור בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית, מחיפה ועד ירושלים.

אחד מפרויקטי הדגל של החברה הוא פרויקט פינוי בינוי "עלמא" בקרית אונו, שיצא לביצוע בחודש מרץ 2022, במסגרתו נהרסו 11 בניני רכבת עם 232 דירות, ובמקומם ייבנו 10 בנינים חדשים בני 12-20 קומות, הכוללים 755 דירות חדשות ו-6,000 מ"ר לשטחי מסחר ומשרדים. 

איל הנדלר (61) – בעלים ויו"ר קבוצת כנען. בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים, מהאוניברסיטה העברית. במשך שני עשורים היה בעלים ושותף במשרדי רואי חשבון, מהם כ-14 שנים ב"דלויט-אלטמן-אלמגור". כמו כן ושימש במשך כ-5 שנים כמנכ"ל חברת הייזום והבניה ב.יאיר. איל כיהן ומכהן במספר גופים עסקיים ומלכ"רים כדירקטור.

מאיר טל (53) – בעלים ומנכ"ל קבוצת כנען, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בענף הבניה, מומחה לתחומי ייזום, שיווק ומכירות בענף הנדל"ן. בעברו כיהן כמנהל השיווק והיזמות בחברת "בהרי", כסמנכ"ל שיווק וייזום בקרן פייר  מקבוצת שובל – גרופמן, כמייסד ושותף בחטיבת הנדל"ן של מרכז הבניה הישראלי ובתפקיד ניהול חטיבת הנדל"ן.

ניב רום (43) – בעלים ומנכ"ל כנען 38. בעל תואר ראשון במינהל עסקים וסחר בין לאומי וניסיון של מעל לעשור בענף הנדל"ן. הוא מומחה לייזום פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, בדגש על פינוי בינוי באזורי ביקוש. בין היתר, כיהן רום בעברו כמנהל תחום ירידי הדירות של מרכז הבניה הישראלי ולימים, הפך את החברה הפועלת תחת "קבוצת כנען" למובילה בתחום ההתחדשות העירונית בארץ. 

מימין: מאיר טל, אייל הנדלר וניב רום // צילום: רז רוגובסקי מימין: מאיר טל, אייל הנדלר וניב רום // צילום: רז רוגובסקי
נגישות