עו"ד אפרת רשף וגיא פרבמן

פרבמן רשף ושות'

עו"ד ונוטוריון גיא פרבמן (49) הוא שותף ומייסד משרד עורכי הדין פרבמן רשף ושות', מומחה בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, בו הוא עוסק כבר 20 שנה. הוא בעל ניסיון רב בתחום המשפט האזרחי מסחרי ובכלל זה בתחום דיני חברות, תכנון ובניה, מיסוי מקרקעין, ליווי קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה ותכנון וביצוע עסקאות נדל”ן מורכבות.  בנוסף, מכהן עו”ד פרבמן כסגן יו”ר התחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין ומשמש כבורר מטעם לשכת עורכי הדין. 

עו"ד ונוטוריון אפרת רשף (44) היא שותפה במשרד פרבמן רשף ושות'.  עוסקת בתחום ההתחדשות העירונית כ- 18 שנים, ומתמחה בליווי פרויקטים מסוג פינוי ובינוי ותמ”א 38 .  היא בעלת ניסיון רב בתכנון וביצוע עסקאות נדל”ן מורכבות, ליווי וקידום תב”עות ותוכניות רה-פרצלציה מורכבות. עו”ד רשף חברה בוועדת קניין ומקרקעין ובוועדה להתחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין מרצה בפני פורומים שונים בתחום הנדל”ן.

המשרד, שבבעלותם של עו"ד גיא פרבמן ועו"ד אפרת רשף, נוסד בשנת 2001 ומלווה פרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ, מחיפה בצפון, דרך ערי גוש דן והמרכז ועד באר שבע בדרום. הפרויקטים שבניהולו הם בהיקפים שונים, החל מפרויקט עם שני בעלים ועד לפרויקט עם 600 יח"ד קיימות. נכון להיום, 81 פרויקטים שליווה המשרד כבר הסתיימו בהצלחה.

מהם הישגים מרכזיים של החברה שחשוב לציין?
"סיימנו 81 פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית וכל פרויקט הוא עולם ומלואו. בנוסף אנו שותפים לחידוש שכונות שלמות ברחבי הארץ ומבחינתנו כל תב"ע שמאושרת היא הישג עצום בפני עצמה. בימים אלו הצטרפו לרשימת ההישגים של משרדנו שתי תב"עות שאושרו בילקוט הפרסומים. האחת בלוד וכוללת קרקע משלימה, והשנייה בקרית ים וכוללת 1,450 יחידות דיור, מסחר, בתי ספר ועוד. "

נגישות