יקי אמסלם

מנכ"ל קבוצת אלמוג

יקי אמסלם בעל ניסיון של כ-24 שנים בענף הנדל"ן, החל את דרכו כנער בתפקיד עוזר טפסן וביצע שורה של תפקידי שטח עד לגיוסו לצה"ל. עם שחרורו כיהן כעוזר למנהלי העבודה בפרויקטים והשתלם בתחום הביצוע במשך כחמש שנים, זאת במקביל ללימודיו. בין היתר, מונה אמסלם למנהל לוגיסטיקה וניהל את מחלקת המכרזים בחברה עד שבשנת 2006 התמנה לסמנכ"ל השיווק ובשנת 2009 הפך לראשונה למנכ"ל הקבוצה, תפקיד בו הוא מכהן מזה כעשור.

תחת ניהולו ובהובלתו של אמסלם, נמצאת הקבוצה בשלבי תכנון ובנייה של כ-8,000 יח"ד בפרויקטים להתחדשות עירונית ברחבי הארץ, מתוכן כאלף יח"ד נמצאות בבנייה פעילה ובפרויקטים שאוכלסו.  בין הפרויקטים, יש לציין פרויקט רחב היקף ומשנה מציאות בעיר יבנה, שהצריך קשר ממושך עם בעלי הזכויות. לאחר עבודה מאומצת בשיתוף ותמיכת עיריית יבנה, יצא הפרויקט לדרך, והוא יכלול שיפור תשתיות, הקמת מבני ציבור ומענה למכלול צרכים.

אמסלם מוביל כיום את הקבוצה הן בעשייה והן בקידום שיח מקצועי, מוניציפלי וממשלתי בתחום ההתחדשות העירונית, זאת ביחד עם אביו, איציק אמסלם, יו"ר הקבוצה ובעבר סגן נשיא התאחדות בוני הארץ. במשך העשור האחרון פיתח אמסלם את חברות הבת "אלמוג 38" ו"אלמוג פינוי בינוי",  יצר שיתופי פעולה עם חברות נוספות הפועלות בתחום- והכל במטרה לקדם את ההתחדשות העירונית בישראל.

מעבר לעיסוקו המקצועי, אמסלם הוא בין מייסדי עמותת שניר, המקדמת בני נוער משכונות מצוקה וחבר פעיל בוועד המנהל של העמותה.

שיתוף
יקי אמסלם // צילום: איציק שוקל יקי אמסלם // צילום: איציק שוקל
נגישות