ארנון פרידמן ועומר גוגנהיים

חברת אשדר

ארנון פרידמן, מנכ"ל חברת אשדר

ארנון פרידמן, בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית ותואר שני במנהל עסקים, החל את דרכו כמהנדס ביצוע ומנהל פרויקטים.  הוא הפך למטאור וכיהן בשורה של תפקידי במהלך השנים ובין היתר, היה שותף להקמת אלפי יח"ד בשכונה חדשה וקניון מסחרי מוביל. בהמשך מונה פרידמן לסמנכ"ל עסקי בחברת אפריקה ישראל. 

מזה למעלה מעשור, מוביל פרידמן את חברת אשדר בתהליכי תכנון, שיווק והקמת אלפי יח"ד בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ. פרידמן הוא בין חלוצי ההתחדשות העירונית ומי שחתום על הקמת מחלקה לקידום פרויקטיי תמ"א 38 ופינוי בינוי בחברה.  

תחת הובלתו, יוזמת ומעורבת החברה בתכנון והקמת פרויקטים למגורים בהיקף של כ- 10,000 יח"ד ברחבי הארץ ובתוך כך, עשרות מתחמי התחדשות עירונית.

עומר גוגנהיים – מנהל אשדר בוטיק

עומר גוגנהיים, פעיל בתחום מזה כעשור, הוא מי שעומד מאחורי ניהול חברת "אשדר בוטיק". גוגנהיים פיתח והוביל בתפקידו זה מומחיות ייחודית, במטרה לקדם עסקאות "בוטיק" בתוך ערים בנויות, על מגרשים קטנים בעלי צפיפות גדולה יחסית.

כיום פעילה החברה תחת ניהולו בכ- 40 פרויקטים שונים, 13 מתוכם בבניה והוא מתמחה בהגדלת מלאי הדירות איתור פרויקטים חדשים.
בין היתר, הוביל גוגנהיים פרויקט התחדשות עירונית בהרצליה, הכולל 19 דירות שאוכלסו וכן, פרויקט התחדשות עירונית בקריית-אונו הוותיקה, הכולל 78 דירות שאוכלסו.

גוגנהיים פועל בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות ובשנות פעילותה של החברה, קיבל מעל 35 היתרים בפרויקטי תמ"א. מעבר לכך, הוא פעיל בהתאחדות בוני הארץ ונוטל חלק בקידום חקיקה במסגרת תמ"א 38 וחקיקה משלימה.

 

שיתוף
ארנון פרידמן ועומר גגונהיים // יחצ ארנון פרידמן ועומר גגונהיים // יחצ
נגישות