אינג' משה יוספי

מנכ"ל ובעלים "קבוצת יחד"

אינג' משה יוספי, הנו בעל 35 שנות ניסיון בענף הבניה ומחלוצי תחום ההתחדשות העירונית במדינת ישראל. בין היתר, מתמחה יוספי בתמ"א 38, ומוביל ומבצע באופן אישי את כל הפרויקטים של הקבוצה. הוא ידוע כמי שהצליח לקצר באופן משמעותי את זמן הבניה, מבלי לפגוע באיכות, ולסיים פרויקט בנייה בפרק זמן של שנה ו-4 חודשים בממוצע.

יוספי חתום על היקף רחב של פרויקטים, הכוללים מאות יחידות דיור בבניה רוויה, בניה רוויה משולבת עם מסחר, שכונות של צמודי קרקע, מבני ציבור לרשויות מקומיות ומכללות, בניה תעשייתית מוסדית עבור גופים גדולים במשק ועבור משרד הביטחון, ועוד.

עם השנים והניסיון שצבר, הפך יוספי את ההתחדשות העירונית לעיסוק המרכזי של החברה והוא מטפל במעל ל-20 פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית והיה מבין הראשונים שאכלסו בניינים שעברו התחדשות.

יוספי הנו אחד מ-5 היזמים הראשונים במדינת ישראל שקיבלו ליווי בנקאי לפרויקט תמ"א 38 במסלול חיזוק והוא מוביל מדיניות של ליווי בנקאי מלא וערבויות חוק מכר לרוכשים החדשים, זאת על אף האיתנות הפיננסית של החברה- כחלק מחזונו ליצירת אמון וההתחשבות בצרכי הדיירים והרוכשים- ובמטרה להעניק להם את תחושת הביטחון הרצויה להם.

שיתוף
משה יוספי // באדיבות החברה משה יוספי // באדיבות החברה
נגישות