סימה מאור

מנהלת פיתוח עסקי בהתחדשות עירונית - אזורים

סימה מאור מכהנת כמנהלת פיתוח עסקי בהתחדשות העירונית בחברת אזורים. במסגרת תפקידה היא אמונה על ניהול היחידה לפיתוח עיסקי, גיוס פרויקטים, העצמה והרחבת פעילותה של החברה בתחום ההתחדשות העירונית. במהלך שנות הקריירה שלה מאור הגיעה לשורה של הישגים בולטים, ביניהם, איתור וגיוס של עשרות פרויקטים באזורי הביקוש והפריפריה בתחום הפינוי בינוי, שיתופי פעולה אסטרטגיים עם השחקנים המובילים בתחום וקידום תב"עות מול מוסדות התכנון אותן הביאה לאישור, על אף שחלקן היו עם סיכויים קלושים להצלחה. זאת בזכות תכונות ויכולות: הבנה ומקצועיות, חריצות, התמדה, מסירות ועבודה קשה . 

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה בשנת 2009, לאחר שצברה נסיון בעולם השיווק והמכירות, החליטה לצאת לדרך עצמאית. כמי שעולם הנדל"ן בכלל וההתחדשות העירונית בפרט סקרנו ודיברו אל ליבה, החלה בהובלה וייזום של פרויקטי תמ"א 38 והתחדשות עירונית באזורי הביקוש: תל אביב, רעננה ,הרצליה, רמת גן ועוד.

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה מאור:
"אני מאמינה גדולה בנשים בעולם העבודה, לאו דווקא בנדל"ן. נשים בעלות יכולת לתפקד במספר "זירות", נשים מצטיינות בחריצות, התמדה, ראייה רחבה ויכולת לבצע מספר רב של משימות בו זמנית". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה מאור:
"בהחלט כן". 

לצד הקריירה המצליחה אותה היא מנהלת, מאור מאמינה באיזון בין חיי פנאי, קריירה ומשפחה ומנסה ליישם אותו בחייה: ""לצערי הזמן הפנוי שיש לי הוא ממש מצומצם, אני נמצאת עם המשפחה בסופי שבוע ואז אני "משביתה" את המחשב. תחביבים יש לי המון, אני אוהבת מאד מוסיקה, קריאה, ללמוד ..מאד אוהבת ספורט, בישול ואפייה. אני מאמינה גדולה באיזון , ובצורך לשלב עבודה ותחביבים, אך לצערי, מקדישה זמן מועט לתחביבים ומקווה שבעוד כמה שנים אשוב לתחביביי". 

נגישות