עו"ד נטלי עברון

מייסדת ובעלים נטלי עברון משרד עו"ד

נטלי עברון היא מייסדת ובעלת משרד עורכי הדין נטלי עברון, המתמחה בנדל"ן והמייצג בעלי יחידות בתחום ההתחדשות העירונית תוך התמקדות בנישה זו בלבד, כדי לייצר שירות נישתי ספציפי לכלל אוכלוסיית בעלי היחידות ועל מנת לשמור נאמנות בלעדית לבעלי היחידות.

משרד עו"ד נטלי עברון מייצג את לקוחותיו במקצועיות, אנושיות, יסודיות טוטליות ויצירתיות, ערכים אלו מאפשרים להם להיות בתנופה גם בתקופות שבהן נאלצו לצאת מאזור הנוחות כמו בתקופת הקורונה.

נטלי עברון נולדה לתוך עולם הנדל"ן, בהיותה בתו של מי שהיה במשך 35 שנה היועמ"ש של חברת שיכון עובדים (שהפכה לימים לחברת שיכון ובינוי). רוח הנדל"ן והעשייה מסביב גרמו לה לשאוף גבוה.

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה עברון:
"היכולת לנהל מספר דברים במקביל, להיות מולטי טסקינק ועדיין שהלקוח יהיה במרכז תשומת הלב. תשוקה אמיתית וכנה אל המקצוע".

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה עברון:
"רק ובעיקר נשים. אין כמונו. אני לא איזה פמיניסטית גדולה, המדברת מדברת בלשון נקבה וחיה רק את עולם הנשים, אבל בתחום הזה של ההתחדשות העירונית שבו מדובר בתחום שהוא קודם כל תחום של אנשים, להבנתי רק נשים יכולות לתת את הטון ולהביא את ה "אין" ל- "יש".

לצד הקריירה המקצועית המוצלחת, עברון לא שוכחת לאזן בין חיי משפחה, פנאי וקריירה. "היכולת להיות עצמאית, לנהל את הזמן ביעילות, לבצע מספר דברים במקביל מאפשרת גם לא מעט גמישות בבית, ולכן צריך ורצוי להספיק את הכל או לפחות את הרוב: ילדים, ספורט, חברים".

נגישות