רויטל לוי

מנכ"לית ובעלים משותפת בחברת נדל"ן ראשון

רויטל לוי מכהנת כמנכ"לית ושותפה בחברת נדל"ן ראשון, חברה לשיווק פרויקטים ודירות יד שנייה, בה פעילים כ-13 סוכנים העובדים במכירת דירות יד שנייה. לוי אמונה על שיווק ומכירות בפרויקטים רבים של התחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי, עבודה מול יזמי נדל"ן ומוכרי דירות יד שנייה, אסטרטגיה שיווקית ומכירות. 

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה לפני כעשר שנים, כאשר הייתה סוכנת נדל"ן באחת הרשתות, בהמשך כיהנה כיו"ר לשכת המתווכים של מחוז שפלה, וכאשר החליטה לצאת לדרך עצמאית, פתחה יחד עם שותפה, אבי דריישפון את חברת נדל"ן ראשון. 

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה לעולם הנדל"ן, משיבה לוי:
"העצמה, אסרטיביות, כריזמה, הבנה אנושית, לאישה בעולם הנדל"ן יש יתרון גדול להתבלט בתחום, במיוחד כאישה עצמאית שמנהלת קריירה, בית וילדים. תכונה ייחודית שלי כאישה זו האנושיות והחיבור לאנשים לאורך כל הדרך, הקשבה ומציאת פתרונות". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה לוי:
"ברור שהייתי רוצה לראות יותר נשים שייכנסו לעולם הנדל"ן ויובילו ויקדמו את הענף לעשייה והצלחה". 

לצד הקריירה המצליחה, לוי מודעת לחשיבות האיזון בין קריירה, משפחה וחיי פנאי ודואגת ליישם איזון זה בחייה: "שלוש פעמים בשבוע אני רוצה כ-10 ק"מ, פעמיים בשבוע אני מתאמנת בפילאטיס מכשירים. ילדיי גדולים –  הבן שלי בן 21 הוא חייל בצה"ל, והבת שלי בת ה- 23 היא סטודנטית ויש לנו את זמן האיכות שלנו כמשפחה ביחד בסופי שבוע ובהמון נסיעות משותפות לחו"ל, הכול אפשרי לשלב כשרוצים".

נגישות