אנג'לינה כץ

מנהלת ייזום בחברת ולור ביירון

עו"ד אנג'לינה כץ מכהנת כמנהלת יזום בחברת ולור-בירון, קבוצת נדל"ן יזמית, הפועלת משלב איתור המתחם, חתימת הסכמים מחייבים מול בעלי הזכויות ועד סיום הקמת הפרויקט ומסירת השטחים הבנויים. עו"ד כץ אמונה על התנהלות מול בעלי זכויות שהינם בעלי עסקים ואנשי עסקים. עו"ד כץ מביאה לתפקידה יצירתיות רבה והבנה עמוקה של כישורים בינאישיים. עו"ד כץ שותפה לעשייה חדשנית ופורצת דרך, בחברה שהיא חלוצת ההתחדשות העירונית במתחמי תעשייה ותעסוקה ותיקים, העוסקת בתחום בתולי ומורכב והיא זוקפת לזכותה הישגים יוצאי דופן, ביניהם, הצלחה להשיג 100% הסכמה.  

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה כיועצת משפטית בחברת נדל״ן. בעברה ייצגה חברה ציבורית בפרוייקטי תמ״א, פינוי בינוי וקידום עסקאות, והיא בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתפקידי פיתוח עסקי, מכירות וניהול לקוחות בארץ ובחו״ל.

לשאלה מהן התכונות שמביאה אישה  לעולם הנדל"ן, משיבה עו"ד כץ:
"אני מאמינה גדולה בנשים, בכוח שלהן, בעוצמה שלהן, ביכולות שלהן – אין כזה דבר מבחינתי "תקרת זכוכית". אנחנו היחידות שמציבות את המכשולים ושולטות בהן. נוכחתי להשכיל שאנחנו חזקות יותר מהפחדים שלנו. משפט נוסף שאני מזכירה לעצמי בהתנהלותי השוטפת בתפקידי הוא שעם כל הנחישות, צריך גם מעט רגישות". 

לשאלה האם הייתה רוצה לראות יותר נשים בתפקיד בכיר כמו שלה, משיבה עו"ד כץ:
"בהחלט. אני מעולם לא ראיתי שוני בין נשים לגברים. נהפוכו, אני חושבת שנשים מסוגלות למוטט כל הר שנקלע בדרכיהן. השוני היחידי שאני מוצאת הוא אולי פיזי ולא יותר מכך. בהחלט רצוי להשמיע את קולנו ויכולתנו ולהעצים נשים בעולם שלנו ובפרט, בענף הנדל"ן". 

לצד הקריירה המשגשגת שלה, עו"ד כץ יודעת היטב לאזן בין חיי משפחה, פנאי וקריירה: "אני מאמינה שיש זמן לכל דבר בחיים. ניהול זמן הוא הכרחי. יש זמן לעבודה, ויש זמן לניהול בית וילדים וחיי חברה. סדר וארגון נכונים מאפשרים ניהול אפקטיבי. כמו במקצוע, כך בחיים".

נגישות