עו"ד רונית אשד לוי

סמנכ"לית פיתוח עסקי ומנהלת התחדשות עירונית בקבוצת יצחקי השקעות

"מפעל ההתחדשות העירונית היום הוא הגלגול בן ימינו של החלום הציוני"

עו"ד רונית אשד לוי הינה סמנכ"לית פיתוח עסקי ומנהלת מחלקת ההתחדשות העירונית בקבוצת יצחקי השקעות, מקבוצות הנדל"ן הוותיקות בישראל, שחתומה על אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ ומאות אלפי מטרים של מסחר, לוגיסטיקה ומלונאות.
את דרכה המקצועית החלה כעו"ד בתחום הנדל"ן באחד המשרדים הגדולים, בו הובילה עסקאות נדל"ן גדולות ומגוונות, וייצגה יזמים, חברות מובילות במשק, מוסדות פיננסיים, גופים מממנים ואף לקוחות פרטיים. לפני כ- 5 שנים הצטרפה לקבוצת יצחקי השקעות בבעלות איש העסקים רוני יצחקי, בה היא מנהלת את תחום ההתחדשות העירונית, שהלך והתרחב בקבוצה בשנים האחרונות באופן משמעותי. עו"ד רונית אשד לוי היא בעלת תואר ראשון במשפטים. 

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה עו"ד רונית אשד לוי: "להמשיך בדרך בה אני צועדת עוד שנים רבות תוך הקפדה ושמירה על הערכים הבסיסיים שליוו אותי עוד מתחילת הדרך – מקצוענות, עבודה קשה, מסירות ושקיפות. בכוונתי להמשיך לפתח שכונות מגורים חדשות ומרגשות עבור דיירים ורוכשים, לקדם מתחמי מגורים משמעותיים המעניקים מענה חכם ומיטבי, באופן שיתאים לאוכלוסייה ולסביבה, וכמובן להוציא לפועל עסקאות חכמות וטובות לכל המעורבים, ולקדם דור צעיר שיידע להמשיך במפעל הזה. בעיני, מפעל ההתחדשות העירונית היום, הוא הגלגול בן ימינו של החלום הציוני, ולהיות חלק מזה מאד מרגש אותי ומעניק לי את הדרייב והאנרגיה כל בוקר מחדש."

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"אם צריך לבחור משפט אחד אז -BE THE CHANGE. אני מאמינה בלשמש דוגמה אישית כלפי הסביבה שלנו, ולהתנהג באותו האופן שבו היינו רוצים שיתנהגו כלפינו, בכל תחומי החיים. בעזרת שינויים קטנים שניקח על עצמו וערכים שנבחר לקדם, נגיע להישגים גדולים ומרובים וכך נתרום לחברה שנוכל להתגאות בה."

נגישות