ספרטה שיווק מתחמי מגורים בע"מ

כתובת  זבוטינסקי 9 בני ברק מגדל הכשרת היישוב סניף מרכז, גושן 6 קרית מוצקין - סניף צפון

טלפון  050-6372668

אתר אינטרנט 

ציון 130

חברה מארגנת מובילה בליווי בעלי דירות עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה ושירות לדיירים לאורך חיי הפרויקט, עבודה עם אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

אבישי בוחבוט

מנכ"ל ובעלים

עומר בוחבוט

מנכ"ל ובעלים

חברת ספרטה שיווק מתחמי מגורים מתמחה בשיווק ומכירת פרויקטים בכל רחבי הארץ ולתושבי חוץ 

13 שנות ותק והצלחה
חברת ספרטה שיווק מתחמי מגורים בע"מ, החלה את הפעילות הנדל"נית השיווקית שלה בשנת 2009 עם התמקדות באזור הקריות, חיפה טירת כרמל נהריה ועכו. במהלך השנים היא התחברה עם חברות יזמיות גדולות והעניקה להן שירות באזור הצפון.

ב-13 שנות פעילותה מכרה החברה בהצלחה מאות יחידות למגורים ומסחר. 

בתחום ההתחדשות העירונית, החברה מתמחה בניהול וארגון דיירים והיא שיווקה בהצלחה ובמהירות יוצאת דופן 44 מתחמי פינוי בינוי באזור הצפון לצד 22 מתחמים נוספים במרכז הארץ. 

כמו כן חברת ספרטה מקדמת בכל עת מלאי של כ- 500 יחידות למגורים ומתחמי מסחר, עובדה הממצבת אותה בין החברות המובילות והגדולות באזור הצפון.

ניסיון מוכח בניהול וארגון דיירים
החברה, שהפכה לשם דבר בתחום ארגון הדיירים במתחמי פינוי בינוי באזור הצפון, 

נהנית מיתרון משמעותי כחברה מארגנת – ניסיון מוכח בניהול וארגון דיירים בעשרות פרויקטים במתחמי פינוי בינוי בכל הארץ, מבאר שבע ועד קריית שמונה. ספרטה משווקת נכון להיום 600 יחידות בצפון ו -200 יחידות במרכז, כאשר הצפי הוא ל-1,200 יחידות בשנתיים הקרובות, זאת תוך הקפדה על שירות מסור ויחס אישי, בהתאם לערכי היסוד של ספרטה.  

הנהלת החברה 

מנכ"ל החברה אבישי בוחבוט
אבישי מכהן כמנכ"ל ובעלים של חברה ספרטה שיווק מתחמי מגורים ומסחר. הוא מתמחה בשיווק ומכירת פרויקטים חדשים באזור הקריות, חיפה, עכו ונהריה. את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן הוא עשה בשנת 2009, עם פתיחת החברה שבבעלותו. ב-13 השנים בה פועל בעולם הנדל"ן, הוא שיווק בהצלחה ובמהירות כ-40 פרויקטים בכל אזור הצפון ולאחרונה גם במרכז עם פתיחת סניף נוסף במרכז וחתום על קידום של למעלה מ -50 מתחמי התחדשות עירונית, הנמצאים בשלבים שונים במסלולי תמ"א 38, פינוי בינוי ועיבוי בינוי. 

הישגיו המרשימים בתחום הנדל"ן מיצבו את החברה שבבעלותו כאחת המובילות 

והגדולות באזור חיפה, הקריות, טירת הכרמל, עכו ונהריה. 

מנכ"ל משותף עומר בוחבוט
בעל תואר ראשון במשפטים, עוסק בתחום שיווק הפרויקטים מזה כשמונה שנים. 

ניסיונו העשיר והיכרותו המעולה עם השטח, בדגש על אזור הצפון בו הוא מתמחה, הופכים אותו לאיש מקצוע מבוקש ומוביל בתחומו. הוא מחזיק במאגר לקוחות איכותי, בו ניתן למצוא בין היתר את חוד החנית של קבלני ויזמי הקריות, אשר בוטחים בו ומעבירים לידיו כל פרויקט חדש היוצא לשיווק כבר משלב רכישת הקרקע/הזכייה במכרז.

הרחבת פעילות בשיווק לתושבי חוץ – ארה"ב יחד עם השותף בספרטה סניף מרכז מר אליהו קליימן.
החברה חנכה בשנה האחרונה ארבעה סניפים ברחבי ארה"ב: מיאמי, שיקגו, ניו יורק ולוס אנג'לס, בשיתוף פעולה עם חברת הנדל"ן הוותיקה והגדולה

 R NEW YORK המונה כ -900 סוכני נדל"ן בפריסה בכל רחבי ארה"ב, אשר אמונים על שיווק פעילותה של ספרטה לקהילות יהודיות מבוססות, המעוניינות להשקיע בישראל. 

בנוסף, החברה חנכה לאחרונה סניף במרכז הארץ המתמחה בשיווק לתושבי חוץ ולקהילות יהודיות מבוססות ברחבי העולם. צוות העובדים בסניף החדש המתמחה בפעילות מול משקיעים זרים, יגדיל משמעותית את פלח השוק של החברה ויימתג אותה כחברה מובילה גם בזירה הבינלאומית. 

פרויקטים נבחרים של פינוי בינוי אותם מארגנת החברה
קריית ים, רחובות לכיש ותבור – 780 יח"ד במצב נכנס ו -3,200 יח"ד במצב יוצא. יזם צ.פ  

קריית ביאליק, גיורא 15-23 – 80 יח"ד במצב נכנס ו -360 יח"ד במצב יוצא. יזם צ.פ

קריית מוצקין, דרך עכו 231-241 – קדיש לוז 78-84 – 160 יח"ד במצב נכנס ו -640 יח"ד במצב יוצא. יזם משה חדיף.

קריית ביאליק, דרך עכו 28-40 – 80 יח"ד במצב נכנס ו – 360 יח"ד במצב יוצא 

לצד שטחי מסחר ומשרדים. פרויקט משותף עם רמות בעיר מקבוצת יובלים. 

קריית ביאליק, פרטיזנים 2 – חיים 95 – ז'בוטינסקי 18 – 60 דירות בשלושה בנייני רכבת במצב נכנס ו-305 יח"ד במצב יוצא. יזם אשל הירדן 

צילום תמונות: רז רוגובסקי, עמית עזריאל.

נגישות