עודד שוסטר

מייסד ומנכ"ל קבוצת עודד שוסטר בע"מ

עודד שוסטר // צילום: יוגב בלק עודד שוסטר // צילום: יוגב בלק

עודד שוסטר (32) מייסד ומנכ"ל קבוצת עודד שוסטר בע"מ

החל את דרכו בעולם הנדל"ן בהקמת חברה אשר עסקה בעסקאות FLIP, החברה ביצעה כמות נכבדת של עסקאות רכישת דירות שיפוץ והשבחה. לאחר מכן מכירת הנכס  ללקוח הסופי כעסקה מניבה בתשואה גבוה. במקביל עודד הקים חברה מלונאית אשר עסקה בדירות ובתי נופש בתל אביב והמרכז.

בהמשך עודד הקים חברה שעוסקת בפרויקטים יזמיים באירופה ומרכז אמריקה  של רכישת קרקעות ובניה של וילות יוקרה. בהמשך עודד הקים חברה שעוסקת ביזמות והתחדשות עירונית תמא 38 ופינוי בינוי. 

לשאלה מהן הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, משיב שוסטר:
כניסתי לעולם הנדלן החלה באופן טבעי לאחר שהבנתי את צורך ורצון האוכלוסיה המגוונת בישראל, אם זה לבתים חדשים מחוזקים ומוגנים מפני רעידות אדמה ושיפור איכות החיים, או לחילופין בתים להשקעה לצורך משקיעים שמחפשים את התשואה הטובה ביותר עבור כספם.

נדרשת גמישות מחשבתית גבוהה וחזון רחב על מנת לממש כל פרויקט בדגש על פרויקטים של התחדשות עירונית ופינוי בינוי. אנו מתאימים את צורך בעלי הדירות וחזונם בסנכרון מלא עם הוועדה המקומית בתחשב בכל הפרמטרים שכוללים את טובת בעלי הדירות, טובת העירייה, וטובת הפרויקט על מנת לממשו בדרך המהירה ביותר, הבטוחה ביותר, והמקצועית ביותר.

ב-11 השנים בהן הוא פעיל בענף, עודד שוסטר חתום על עשרות עסקאות יזמות FLIP, בנוסף קרוב ל-20 פרויקטים מעבר לים, וכיום תחום התמחות החברה הינו פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי בתהליך של תבע מול הוועדה המקומית\מחוזית.

תל אביב- 2 פרויקטים בוטיק  של תמ"א 38 באיזור ביקוש PRIME LOCATION
כפר סבא- פרויקט מסחר ומשרדים 35,000 מר
אשדוד -עירוב שימושים מגורים ומשרדים על קרקע בת 20 דונם במסגרת הפרויקט מבצעת החברה שינוי ייעוד לקרקע וביצוע של כל 500 יח"ד +30,000 מר מסחר ומשרדים 6 מגדלים המתנשאים למעלה מ 20 קומות.
בנוסף פרויקט יזמות של כ 140 יח"ד
הרצליה- מתחם פינוי בינוי בתהליך תבע הכולל 7 בניינים סה"כ 150 יח"ד.
בנוסף החברה מקדמת 2 מתחמים נוספים בעיר הרצליה, סה"כ 350 יח"ד 

הפרויקטים כיום כוללים  1,140 יח"ד חדשות במסגרת פינוי בינוי ותמ"א 38 עודד העומד בראש החברה מלווה את שלבי התכנון והבניה בכל פרויקט, לרבות עבודה מול רשויות התכנון והרישוי, הקבוצה בעלת יכולת מוכחת בייזום פרויקטים מורכבים הנדסית ותכנונית. העבודה כולה מתנהלת בשקיפות מלאה מול בעלי הדירות מהשלב הראשוני עד לשלב השלמת הפרויקט מהווה אינטרס משותף לצדדים ושיתוף פעולה מלא מהווה תנאי להצלחת הפרויקט באופן היעיל והטוב ביותר.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב שוסטר:
"המשך התאמת פעילות החברה לצורכי השוק הישראלי המשתנה תוך שמירה על איכות השירות ומימוש חזון הפרויקט שבעיקרו טובת בעלי הדירות וטובת הפרויקט. 

לצד פעילותו הענפה הקבוצה מתנדבת במגוון רחב של פעילויות לטובת הקהילה.

נגישות