עוה"ד רותם דן ועדן גנגינה

משרד דן גנגינה ושות'

מימין: עו"ד רותם דן ועו"ד עדן גנגינה // צילום: רז רוגובסקי מימין: עו"ד רותם דן ועו"ד עדן גנגינה // צילום: רז רוגובסקי

המשרד מתמחה בתחום הנדל"ן, לרבות מימון והתחדשות עירונית, בעל ניסיון מעשי עשיר וידע רב בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי מסחרי. המשרד אמון על ליווי וייצוג בעלי דירות ויזמים בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ובעסקאות נדל״ן על כל סוגיהן.

את תחילת דרכם בענף עשו השניים בפועלם בעולם היזמות בתחום הנדל"ן ומתן שירותי אשראי (מימון), במסגרת חברות משפחתיות אשר מבצעות פרויקטים למגורים מסחר ותעסוקה ברחבי הארץ. 

כיום, משרד עוה"ד דן גנגינה ושות', אשר חרט על דגלו להוות את חוד החנית בתחום ומתמחה בעסקאות נדל”ן ומקרקעין, החל מעסקאות מכר דירה יד שנייה ורכישת דירה מקבלן וכלה בפרויקטים מסחריים וייזום.

על הסיבות להשתלבותם בתחום הנדל"ן, אומרים דן וגנגינה:
"אנחנו דור ממשיך של יזמי נדל"ן, תחום הנדל"ן מספק, מעניין, יציב ומבטיח".

ב-15 השנים בהן פעילים דן וגנגינה בתחום הנדל"ן צברו ניסיון רב והינם חתומים על ליווי פרויקטים של בנייה, עסקאות קומבינציה, שינוי תבע"ות, עסקאות מכר קבלן ועסקאות מכר יד שנייה, ליווי יזמים ובעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית. 

כיום, מלווה חברת דן גנגינה ושות' בעלי דירות במסגרת פרויקטים מסוג התחדשות עירונית (תמ"א ופינוי בינוי) בשלבי ביצוע שונים, בנוסף, מלווה המשרד גם יזמים ובכך מהווה יתרון בהרחבת הפריזמה לעסקאות אלו.

לשאלה מהן שאיפותיהם לעתיד, משיבים דן וגנגינה:
"להמשיך להוביל ולהתפתח בתחום ההתחדשות העירונית והנדל״ן בשאיפה לצמוח בתחומינו, להרחיב אופקינו, וללוות את לקוחותינו להשגת המטרות בהצלחה".

נגישות